reklama

Noworoczne postanowienia

Temat na forum 'CELE I MARZENIA DO SPEŁNIENIA W 2009 r.' rozpoczęty przez Aniknulka, 22 Grudzień 2008.

1. Aniknulka

Aniknulka Czerwcowa mama'08

Ja zamierzam w Nowym roku schudnąć 10 kg :tak: taki mam cel mam nadzieję, że będę konsekwentna i dam radę :tak:
    poza tym zamierzam zacząć szlifować angielski :-)

2. kati72

kati72 Początkująca w BB

Mam jedno skryte marzenie, które również postawiłam jako cel w nadchodzącym Nowym Roku. Mam nadzieję, że uda mi się go zrealizować. Poza tym tak jak Ty muszę schudnąć po ciąży i to dość sporo... Uda się nam, trzymam kciuki!!!!!
    [​IMG][​IMG]

Ostatnia edycja: 23 Grudzień 2008
  3. reklama
  4. marika

marika Fanka BB :)

A moje postanowienie to w styczniu-lutym porobić sobie wszystkie badania,cytologię, krew, rentgen płuc tak profilaktycznie, raz na ileś lat dobrze jest tak robić.
    Schudnąć też bym troszkę chciała:);-)

5. malenstwo23

malenstwo23 Mama Kubusia:)

Ja nie będę oryginlna.Mój cel zrzucić przynajmniej ze 20 kilo czyli pozostałości po ciąży.A oprócz tego marzę aby moje dziecko było zdrowe a w domu niczego nie brakowało.

6. wampirka20@wp.pl

wampirka20@wp.pl Fanka BB :)

a ja chciałabym urodzić zdrowego dzidziusia (fasolka ma 7 tygodni) - myślę że to najważniejszy cel w życiu każdej kobietki, a poza tym chciałabym być tak szczęśliwa w 2009 roku jak byłam w 2008, i chciałabym kontynuować nauke francuskiego,mysle że fasola mi w tym przeszkadzać nie będzie:)

7. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

Ja też mało oryginalnie: zrzucić 15kg, zrobić wreszcie tatuaż:-p i spełnić się w roli mamusi;-).

8. milkada

milkada Czerwcowa Mamusia '09

A ja bym chciała żeby moje maleństwo zdrowe się urodziło i żebym uwolniła się od miłości do ojca mego dziecka:] I żeby ten rok był lepszy od poprzedniego:-),wiem że to dużo ale mam nadzieje że się spełni.... no i żeby w szkole udało mi się wszystko zaliczyć :]

9. syla333

syla333 Fanka BB :)

moje postanowienia noworoczne:
    1. zawsze być dobrą mamą i żoną.
    2. więcej się uśmiechać, a mniej narzekać.
    3. schudnąć 6 kilo w ciągu 6 miesięcy.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

10. reklama
  11. lenka87

lenka87 Mamusia Adasia:)

Moje życzenie noworoczne-aby mój dzidziuś urodził się zdrowy i abym okazała się dobrą mamusią dla niego.
    Drugie życzenie może bardziej przyziemne zdać egzaminy i obronić prace licencjacką

12. Aniknulka

Aniknulka Czerwcowa mama'08

Marzeń mam wiele ale najważniejszym z nich jest zdrowie dla całej mojej rodziny :tak: i żeby nigdy nie brakowało nam pieniążków, poza tym w 2009 chciałabym znów zajść w ciążę nie chcę aby Jasio był jedynakiem no i marzy mi się tym razem córcia, ale jak będzie chłopiec to nie będę płakać :tak: mam duuużo miejsca w serduszku dla co najmniej trójeczki :-D

Poleć forum