reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

    A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Noworodek- grzechotka

Dołączył(a)
28 Listopad 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Czy dwutygodniowe dziecko powinno słyszeć dźwięk grzechotki i na nią reagować? Czy taki dźwięk wybudzi śpiącego noworodka?
 
reklama

Carrolyn

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Lipiec 2019
Postów
35
Rozwiązania
0
O ile kojarzę, to mój syn nie przejmował się kompletnie głośnymi dźwiękami a ze słuchem było wszystko w porządku (teraz ma skończone 4 miesiące i pięknie reaguje na odgłosy z otoczenia).
 

Fyrcia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Październik 2019
Postów
22
Rozwiązania
0
Mój przez pierwsze kilka miesięcy olewał nawet włączony odkurzacz :p
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry