reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek - miało być pięknie, a ja nie daję rady.

Na krocze polecam ginexid. Sama stosowałam i naprawdę działa. A do podmywania to faktycznie Tantum Rosa, Verde stosuje się na zapalenie gardła 😊
 
reklama
🤣🤣🤣🤦🙈 Verde, skąd ja to wzięłam?
Też dobry lek, ale inne wejście 😄 dobrze, że autorka założyła wątek. Sama podczytuję, ponieważ mam noworodka w domu. Egzemplarz z zatwardzeniem, nieodkładalny, który bardzo mało śpi 😩💩 ale jak czytam, że to jedynie etap to każdy dzień jest lepszy, nawet psychicznie jest mi lżej. Dużo wieczorów w ciągu tych trzech tygodni przepłakalam i miałam mnóstwo negatywnych myśli. Leci nam teraz 4 tydzień, powoli się oswajam i Ty napewno też poczujesz się lepiej. Musicie z mężem odpocząć. Zmęczenie bardzo wypływa na samopoczucie oraz postrzeganie własnego macierzyństwa, dziecka. Trzymam kciuki! ❤ tutaj też znajdziesz grupę wsparcia
 
Ja dokladnie mialam to samo ze swoja corka, z tym ze moja nie chciala spac wogole, jak obudzila sie o 22 to juz do 7 rano nie spala, tez miala problemy z brzuszkiem. Zadne oklady, kolysanie, masaze nic nie dawaly. Nam pomogl Lefax z tym ze w Polsce jest niedostepny, tesciowa przywozila mi z Niemiec.
 
Do góry