reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

Hihi no to ja tez mialam juz taką akcje haha tylko wszystko wyladowalo na mnie hahaha .
Przebieralam lenke odwracam sie po chusteczke a tu nagle jak strzelilo na poczatku nie wiedzialam co to bylo ale jak poczulam że cieknie mi cos po klatce to sie domyslilam :)
Cala kuupka na mnie na łóżku grzejniku haha ...
Juz mialam dwie takie sytuacje wiec teraz zawsze czekam az zrobi do końca :d
 
reklama
hahaha ładne historie :) kupą jeszcze nie oberwałam, ale za to te siku u chłopaków to jakaś makabra :p już pal licho że ja i m nieraz zostaliśmy zlani, ale raz jak przewijałam Szymka to paskudnie sobie pośladki zabrudził kupą i podniosłam mu pupkę żeby powycierać dokładnie na co patrzę a kolega sika sobie na twarz :) miał posikane włosy i buzię :p m się śmieje że jak dorośnie to mu opowie jak go mama urządziła :)
 
Do góry