reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

Ja dostalam paczke z Hippa, byl w niej sloiczek ziemniaczki z dynia i cos jeszcze ale nie pamietam. A byla tez ksiazeczka z promocjami w Rossmanie i z kuponem na kolejna paczuszke. W niej bylo purre z indyka i soczek, sliniak i lyzeczka. Odebralam ja sklepie Rossmann. Z innych nie dostaje bo nie wyslalam :-:)-(
 
reklama
a ja sie mogę pochwalic,że dostałam w szpitalu 3 walizeczki z pierdołkami...no i były tam jakieś kupony-rzeczy do wysłania ale wszystko wyrzuciłam...heheh i nic nie dostałam:tak::-D:-D
 
ja uwazam ze to jest bardzo fajny pomysl bo pozwala sprobowac wielu rzeczy przed kupnem. w moim przypadku np plyn do plukania comfort specjalny dla dzieci po ktorym gajutkowi krosteczki na buzi wyskoczyly !! a jesli chodzi o hippa to fane maja materialy edukacyjne!!
wiec dota nie masz sie czym chwalic tylko zaluj :))
a to dla wszystkich ktorzy pragna dostac z hippa prezenty http://www.hipp.pl/?id=128 tak jak myslalam mozna sie zarejestrowac przez neta :)
 
Ostatnia edycja:
stefka nie można i przez tekefon też nie trzeba wysłać kupon który ja tez wyrzuciłam przypadkowo wiem bo dzwoni łam i chciałam telefonicznie:baffled:
 
grzechotka..ja pewnie tez bym wywaliła gdybym wzięła je do domu..ale przyszła do nas do sali polozna i ona nakłaniała do wypełnienia tego i ona to pozniej zabrała i powiedziala ze oni to odsyłaja w odpowiednie miejsca:tak:
 
o widzisz a nam nikt nic nie powiedział że jakies gratisy dają powiedzieli tylko żeby wypełnić jakis tam formularz ale jakiegoś tam to mi sie nie chciało:baffled::-D
 
reklama
Do góry