reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

Grzechotka - pół żółtka (a później już całe) można na zmienę z mięskiem do warzywek. Tak przynajminiej ja robię
Wroniczka - a jaki makaron do spagetti? i jak dużo (bo on chyba z glutenem), no i jeszcze jakieś przyprawy do sosu? bazylia itp czy jeszcze nie? i bardzo rozdrobnione? przepraszam że btyle pytań ale spagetti to u nas prawie danie głowne i chce Jasia przywzyczaić
 
reklama
Daszka u nas też spagetti to częste danie:tak::tak: Ja zrobiłam tak, że kupiłam kluski które nazywają się zacierki. Ugotowałam je na całkowicie mięciutko i potem udusiłąm z pomidorami krojonymi bez skórek i z gotowaną, posiekaną cielęciną. I tak podałam młodemu. On nie nawidzi papek tylko właśnie takie grubo pokrojone jedzonko:tak::tak: A gluten u nas juz na porządku dziennym:tak::tak::tak:
 
Dziewczyny nie wiem czy to dobrze czy nie ale ja mojej Zosience daje juz wszystko do jedzenia :tak: Nie ma zadnego uczulenia i to najwazniejsze a jak sie jej uszy trzesa na sam widok jedzenia :-D
Daje jej jeszcze cyca i tu wiecej niz w polsce bo jak bylismy na urlopie to cyc byl tylko do popicia i w nocy.
Musze ja pomalu odzwyczajac zeby potem nie bylo placzu ale nie wiem jakie mleko daja w zlobku, a moze to ja bede musiala je kupywac :sorry: musze o to zapytac.
 
Mam pytanko.

Czy dawalyście swoim maluszkom borowke amerykanska. Ja chce dac bo mam u siebie za domkiem wiec z pewnego zrodla nie pryskane bez chemii a czytalam ze to bardzo zdrowe owoce, maja mnostwo witamin i doskonale na prace mozgu wplywaja.

Tylko nie wiem jak mu je dac, czy zmiksowac??. Mam watpliwosci bo one maj skorke i nie wiem czy samo zmiksowaniewystarczy czy jeszcze je przetrzec przez sitko??

Weroniczka wiem ze ty kiedys pisalas ze dawalas ale jak, surowe??

Prosze o pomoc bo juz kilka wczoraj zjadlam bo sie pomalu zaczynaja i bym malemu chciala jakos dac
 
Jutrzenka ja poprostu je zgniatam w palcach delikatnie i daję do buzi. No ale jak już pisałam mój młody papek nie tknie:sorry::sorry:
 
reklama
Do góry