reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy dział i kilka zasad na powitanie :)

kasia-matiy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 490
Miasto
Trzebnica, Poland
Witam.

Od dzisiaj działa nowy dział na BB. Mam nadzieję, że zostanie przez Was dobrze przyjęty :-). Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby "Porady" działały sprawnie, zgodnie z zasadami dobrego tonu.


Po pierwsze, jestem tutaj dla Was, drodzy forumowicze. Ktokolwiek ma jakiś kłopot, szuka porady, wsparcia dobrym słowem czy po prostu nie ma z kim porozmawiać, może zwrócić się do mnie za pośrednictwem działu.


Osoby, które chcą pozostać anonimowe zapraszam na PW. Jeżeli ktoś wyrazi taką chęć, będę publikować te listy pod swoim nickiem, tak aby szersze grono mogło się wypowiedzieć.


Od czasu do czasu postaram się także dodać jakiś temat i zaproszę Was do wspólnej dyskusji ;-).



Ponieważ w ramach tego działu może wypowiedzieć się każdy, jak i każdy może udzielać porady według własnych możliwości, bardzo Was proszę o trzymanie się kilku prostych zasad, a będzie nam tu ciepło i przytulnie :-)

1. Oczywiście nie używamy brzydkich wyrazów, powszechnie uznanych za obraźliwe.
2. Staramy się powstrzymać od oceniania w sposób subiektywny, poprzez pryzmat własnych uprzedzeń. Starajmy się pomóc, a nie upokorzyć.
3. Nie obrażamy się nawzajem.
4. Zanim dodamy nowego posta sprawdzamy, czy podobny temat nie został już poruszony. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego bałaganu.
5. Staramy się wyrażać w miarę spójnie i zrozumiale, tak by uniknąć niedomówień.

Wszelkie wypowiedzi, które uznam za niezgodne z trzema pierwszymi zasadami, będą rzecz jasna usuwane!


Na zakończenie dodam, że dział został utworzony na okres próbny. Tylko od Was zależy, czy będzie funkcjonował dalej ;-) Mam nadzieję, że tak. Pozdrawiam.



kasia-matiy
 
reklama
Do góry