reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

Dołączył(a)
15 Styczeń 2009
Postów
7
Chciałabym otworzyć prywatny klub Malucha w Toruniu -opieka nad dziećmi w
wieku 0,6- 3 lat. Uprzejmie proszę o sugestie: czy jest zainteresowanie ze
strony matek taką inicjatywą na Wrzosach ? czego matki oczekują od
takiego klubu? co ma dla matek największe znaczenie: lokalizacja? godziny
pracy? wyżywienie? rodzaj zajęć prowadzonych z dziećmi? Pozdrawiam -Urszula
 
reklama
Jestem ucieszona takim pomysłem...mam rocznego synka, którego za rok chciałabym posłać do żłobka lub przedszkola (wiem, że niektóre przedszkola przyjmują dzieci od 2 lat). Niestety po zapoznaniu się z ofertą placówek okazało się, że właściwie nie ma już miejsc lub dziecko jest za małe...chciałabym zacząć pracę za rok dlatego zależy mi by posłać dziecko do żłobka.
Od takiej placówki oczekuję przede wszystkim by zapewniła dziecku dobrą opiekę a także zadbała o właściwy jego rozwój. Lokalizacja nie ma dla mnie większego znaczenia gdyż jestem osobą mobilną. Jeśli chodzi o godziny pracy odpowiadałoby mi od 6.00- 17.00...jeśli będziesz otwierała klub maluszka chętnie zapoznam się z Twoją ofertą. Pozdrawiam- Edyta.
 
Postaram się dostosować do potrzeb rodziców jeśli chodzi o godziny pracy klubiku.Mam zamiar zatrudnić tylko wykwalifikowaną kadrę i zapewnić maluszkom dużo ciekawych zajęć a także ciepłą domową atmosferę.Otwarcie planuję na koniec marca-początek kwietnia tego roku, o czym powiadomię na tym forum.Pozdrawiam-Urszula
 
Witam!
ja także jestem zainteresowa i czekam na wiadomość!
oczukuje dobrej opieki, wyżywienia i ciekawych zajęć dla dziecka lokalizacja również niema dla mnie znaczenia.
pozdrawiam
 
Wspaniały pomysł! O ile się nie mylę w Toruniu działają już dwa takie kluby, niestety szalenie ciężko się do nich dostać! Pomysł moim zdaniem wspaniały! Oby więcej takich miejsc!
 
Zapisy dzieci do mojego klubiku rozpoczną się już w połowie lutego.Dla zainteresowanych podam nr tel 0501 84 36 75 Pozdrawiam wszystkie maluchy i ich Rodziców - Urszula
 
Dziękuje za pozdrowienia również ściskamy i pozdrawiamy!!!

Kochane mamy:-)! Polecam całym serduchem KLUB MALUSZKA w Toruniu!
Atmosfera świetna, panie ciepłe serdeczne z oddaniem opiekują się maluszkami! Ciekawe zajęcia rozwojowe! Widze ze mój synek chodzi do klubiku z uśmiechem na twarzy! :-)
 
reklama
ZAPRASZAMY DZIECI OD 1- 3 LAT.
NOWY KLUB MALUCHA- WESOŁE ŻABKI
Ul. Kozacka 58/1 ( Osiedle Koniuchy, niedaleko Reala)Toruń.

ZAPISY DO KLUBU – TEL. 661-212-065

OTWARCIE KLUBU MALUCHA JUŻ 1 WRZEŚNIA!

28 SIERPNIA - ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI NA DZIEŃ OTWARTY KLUBU w godzinach 11- 15.
 
Do góry