reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy KONKURS First BIKE i nowe nagrody!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Drogie Mamy i Tatusiowie,

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie, które przesłaliście na mail konkurs@firstbike.pl
Oczywiście czekamy na więcej! Do końca konkursu zostało jeszcze parę dni!

Co do potwierdzeń, o które pytacie - wysyłamy je do wszystkich, którzy ustawili w mailu potwierdzenie otrzymania wiadomości. Wszystkie pozostałe czekają na podsumowanie, kiedy zostanie sprawdzona ich poprawność i będzie wiadomo, które uplasowały się na zwycięskich miejscach.
 
to jeszcze nie ma 90 maili?;-) (albo 61 - nie wiem czy jako pierwsza wygrywa osoba, któa wysłała pierwsza maila, czy osoba "numer" 30)
 
Hej Kora, prawdziwy analityk z Ciebie :-)

Konkurs wciąż trwa, a odpowiedzi cały czas napływają - co mnie bardzo cieszy :-)
Wszystkie zostaną sprawdzone i policzone po zamknięciu konkursu - czyli w sobotę 12. listopada.
Finalnie w naszej konkursowej puli zostaną tylko poprawne odpowiedzi przesłane przez różne osoby.
Wygrają te, które w kolejności przesłania zajmą miejsce 30, 60 i 90.
 
też wzięłam udział :) Mój prawie 2 letni Mateuszek właśnie wczoraj swój stoliczek połamał :( oj potrzebne i to bardzo :)
 
Otóż to, bez wkładania malucha do za stoliczek do ciasnego krzesełka, bez wyjmowania...
Jej, pamiętam, jak wyciągałam moje maluchy z takich sprzętów. Za uszy prawie.... A ile to miejsca zajmowało...
Tak więc dobry ruch i słuszna zmiana.

A czas.... tik, tak, tik, tak.... leci. Do końca konkursu zostało tylko... niecałe dwa dni - dziś i jutro!
 
reklama
O jak miło... Jeszcze wciąż próbujecie swojego szczęścia :-) Przed chwilą otrzymaliśmy kolejne odpowiedzi.
Dobrze! Bo o 12-tej nasz kuferek na kupony, z których trzy są na pewno szczęśliwe, zostanie zamknięty...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry