reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Nowy Prywatny żłobek we Wrocławiu - Klub Malucha "Wyspa Odkrywców" TRWA NABÓR (Gądów)

Temat na forum 'Ogłoszenia - Wrocław' rozpoczęty przez wyspa odkrywcow, 13 Maj 2013.

 1. wyspa odkrywcow

  wyspa odkrywcow Początkująca w BB

  Oferujemy Państwu opiekę nad dziećmi przez 12 miesięcy w roku. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:30. Do naszego żłobka przyjmowane są maluchy w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat.

  Oferujemy interesujące zajęcia edukacyjne i artystyczne stymulujące indywidualny oraz społeczny rozwój Waszego dziecka. Swobodna zabawa połączona z odpowiednimi zajęciami, wybrane rodzaje aktywności ruchowej dostosowane do możliwości i potrzeb każdego dziecka zapewnią bezpieczne zaspokajanie naturalnej ciekawości poznawania otaczającego świata.

  Zapisy do żłobka odbywają się bez przerwy w miarę wolnych miejsc.

  Rekrutacja trwa i na chwilę obecną posiadamy WOLNE MIEJSCA.  PROMOCJA!!! - pierwszy miesiąc w cenie 500 zł  Dbamy o to, aby początki pobytu dziecka w żłobku przebiegały w spokojny i przemyślany sposób dlatego przewidujemy tydzień adaptacyjny. W ciągu owego tygodnia dziecko uczęszcza do żłobka wraz z rodzicem, lub prawnym opiekunem. Jest to bardzo cenny czas zarówno dla nas jak i dla rodziców. My uczymy się zachowań, przyzwyczajeń i potrzeb dziecka. Rodzic z kolei może zobaczyć w jaki sposób poradzić sobie z tendencyjnymi zachowaniami dzieci. Jest to również okazja do tego, aby nawiązać nić porozumienia i zaufania między opiekunami i rodzicami.

  Zapraszamy na rozmowę, obejrzenie żłobka jako miejsca idealnego dla Państwa pociechy.
   
 2. reklama

Poleć forum