reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

Reszta tych najgorszych chorób bakteryjnych wykluczona (zapomniałam dodać), no bo się diagnozuję powoli w kierunku przyczyn niepłodności.

Probiotyk brałam tylko w zeszłym roku po kuracji, żeby odbudować florę. Na razie nic nie robię.

Zastanawiam się też, czy to nie skutki łyżeczkowania. Przecież to tak ingerencyjny zabieg- o złapanie wtedy czegoś nie trudno, bo organizm osłabiony, a po wszystkim nie dostałam profilaktycznie antybiotyku.

Nic, pójdę z kompletem badań.
Kolpo będzie w klinice niepłodności.
Po łyżeczkowaniu to bym się jeszcze nad histeroskopią i badaniem cd138 zastanowiła ale to już nie ma żadnego związku z wynikiem cytologii 🧐
 
reklama
Po łyżeczkowaniu to bym się jeszcze nad histeroskopią i badaniem cd138 zastanowiła ale to już nie ma żadnego związku z wynikiem cytologii 🧐
Idziemy do poradni diagnostyki i leczenia niepłodności i mam nadzieję na te badania wtedy💪🏻.

Lady, teraz ja na drugi plan- jak się czujesz? Co u Was słychać?
Ja się trochę wyłączyłam, ale jestem strasznie ciekawa, co u „starej” gwardii.
 
Idziemy do poradni diagnostyki i leczenia niepłodności i mam nadzieję na te badania wtedy💪🏻.

Lady, teraz ja na drugi plan- jak się czujesz? Co u Was słychać?
Ja się trochę wyłączyłam, ale jestem strasznie ciekawa, co u „starej” gwardii.
Myślę że ta kolposkopia pilniejsza a histero to w razie czego próbuj załatwić na NFZ, bo w klinice to zapłacisz za to ze 3000 PLN.

Ja się czuję dobrze, generalnie plamienia i krwawienia ustały - czasem jakaś mała kropelka beżowa się znajdzie ale to już nic w porównaniu z tym co było. Nie mam mdłości, trochę jestem zmęczona ale i tak jest cudownie. Głównie odpoczywam (poza pracą), bo się boję żeby krwawienie nie wróciło. Za tydzień mamy kolejną wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie ok na USG :-).
 
Ja się czuję dobrze, generalnie plamienia i krwawienia ustały - czasem jakaś mała kropelka beżowa się znajdzie ale to już nic w porównaniu z tym co było. Nie mam mdłości, trochę jestem zmęczona ale i tak jest cudownie. Głównie odpoczywam (poza pracą), bo się boję żeby krwawienie nie wróciło. Za tydzień mamy kolejną wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie ok na USG :-).
Cudownie🥹🍀!
Zasługujesz na brak problemów w tej ciąży. Już tak wyboistą drogę przeszliście, że powinnaś chodzić ubrana w worek szczęścia i tarzać się w dzbanku z galeonami na końcu tęczy.

Spoko, ta poradnia to całość na NFZ😉.
I terminy znośne, komplety badań- hormonalne, genetyczne, immunologiczne plus histero, drożności no i znowu przebadają mi chłopa.
 
Cudownie🥹🍀!
Zasługujesz na brak problemów w tej ciąży. Już tak wyboistą drogę przeszliście, że powinnaś chodzić ubrana w worek szczęścia i tarzać się w dzbanku z galeonami na końcu tęczy.

Spoko, ta poradnia to całość na NFZ😉.
I terminy znośne, komplety badań- hormonalne, genetyczne, immunologiczne plus histero, drożności no i znowu przebadają mi chłopa.
O jej, bardzo bym chciała być ubrana w worek szczęścia 😘

A to jak na NFZ to w ogóle luksus. I nawet immunologię badają? Z genetyki kariotypy?
 
O jej, bardzo bym chciała być ubrana w worek szczęścia 😘

A to jak na NFZ to w ogóle luksus. I nawet immunologię badają? Z genetyki kariotypy?
Dowiemy się szczegółów w czasie wizyty.
Pani pielęgniarka powiedziała, że czekają nas różne badania (wymieniła m. in. genetyczne)- nie dopytywałam, co by na pazerną nie wyjść😅.

Natomiast mamy stawić się na czczo, ponieważ będą nam już chcieli pierwsze badania zrobić.

Nakazuję losowi przywdziać Ci tenże worek🧚🏼‍♀️🧚🏼‍♂️.
Accio- worek szczęścia dla Lady🦹🏻‍♀️!
 
Dowiemy się szczegółów w czasie wizyty.
Pani pielęgniarka powiedziała, że czekają nas różne badania (wymieniła m. in. genetyczne)- nie dopytywałam, co by na pazerną nie wyjść😅.

Natomiast mamy stawić się na czczo, ponieważ będą nam już chcieli pierwsze badania zrobić.

Nakazuję losowi przywdziać Ci tenże worek🧚🏼‍♀️🧚🏼‍♂️.
Accio- worek szczęścia dla Lady🦹🏻‍♀️!
To kiedy ta wizyta? ❤️
 
W pierwszy dzień wiosny🤩.
Fajny termin🍀.

Chyba weźmiemy z Was przykład i po zrobimy sobie wizytę u jakiegoś Chińczyka lub w Macu😈.
Jeden dzień odstępstwa od diety można sobie zrobić.
To będę trzymać kciuki i czekać na wrażenia ❤️
Jasne że tak, zróbcie sobie taką tradycję żeby mieć coś fajnego z tym związanego ♥️
 
reklama
Do góry