reklama

nowy rower :-)

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez domi888, 24 Kwiecień 2015.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

cześć ;) Zrobiło się ciepło i żeby powoli wrócić do formy, kupiłam rower! Jest śliczny, taki jaki chciałam, dość sporo zapłaciłam, no ale miałam na to odłożone pieniądze. Słuchajcie, pan w sklepie powiedział żebym koniecznie kupiła coś ochronnego żeby się rdza nie przyczepiła. Mojego męża nie ma w domu do końca miesiąca, nie bardzo mam kogo zapytać. Smarujecie czymś rowery?

2. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

Posmaruj sobie czymś na rdze, jasne. U nas w domu jest nanoprotech to rowerów i juz 3 rok jak mamy jedna i ta sama buteleczka. bo rdza się faktycznie nie chwyta jak posmarowaliśmy, więc nie ma nawet na co zuzywac. kup sobie to, nie powinno dużo kosztować. na pewno mniej niż odnowa rowera w serwisie;-p

3. reklama
  4. Melaniaa

Melaniaa Aktywna w BB

A w jakim wieku uczycie swoje pociechy jeździć na rowerze? ja dostałam prawdziwy rower na komunię i bardzo długo mi służył... A jak dziecko małe i szybko rośnie, to nie wiadomo jak duzy rower m kupić...

5. wrania

wrania Początkująca w BB

ja to miałam najpierw plastikowy z pedałami, ale prawdziwy rower to już, jak pamiętam, w pierwszej klasie podstawówki miałam :)

6. Grzegorz_en85

Grzegorz_en85 Początkująca w BB

Rower to zawsze dobra rzecz ;) my z żoną też biegamy

7. chomerser

chomerser Początkująca w BB

ja nie smaruje niczym

8. jaccob

jaccob Zaciekawiona BB

Jeśli chodzi o smarowanie roweru, to znam tylko WD40. ;)

9. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

rower to dobra rzecz u nas maja dzieci i również my jak tylko przychodzi ciepło to wsiadamy cała rodzinką i zwiedzamy:)

10. reklama
  11. thathi

thathi Zaciekawiona BB

12. ehore30

ehore30 Początkująca w BB

U nas sezon rowerowy ze względu na pogodę skończony... :( Swoją drogą odkryłam, że regulowane siodełko to jedna z lepszych miarek aby zobaczyć jak nasze dziecko urosło w naprawdę krótkim odstępie czasu <3

Poleć forum