reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

kindzia1984

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2006
Postów
281
Miasto
Nowy Sącz
Witajcie, są tutaj może osóbki z Malopolski? a może z samego Nowego Sącza tak jak ja? A może okolice? Miło mi będzie z Wami pogadać. Zapraszam :-)
 
reklama
Witam!
Ja w prawdzie nie z Nowego Sącza - ale mozna powiedzieć że z okolic hihih mieszkam 33 km. od Sącza w stronę Krakowa . Fajnie ze jest tu ktoś w miare z bliska - Wcześniej mieszkaliśmy troche u męża w Pile i właściwie tem nawiązały sie przyjaźnie wiec więcej udzielam się na forum Pilanek. W Sączu mam rodzine więc dośc często tam goszcze - chociaz ostatnio mam w tym pewne zaniedbania. Pozdrawiam
 
A ja juz myslałam, że nikt tutaj nie gości z tych okolic. Może nie jest to duze miasto ale za to takie ładne. Ewa mówisz, że 33 km od Sącza, to gdzieś w okolicach Czchowa ?
 
Hej!Ja wprawdzie ze Złotej nie znam ludzi - fakt blisko jest - ale jakoś z tych terenów nie mam znajomych - wiecej mam w Sączu - bo tam przeważnie spędzałam wakacje u siostry.
:-) W sobotę mieliśmy imprezkę z okazji "roczku": mojego synka!
Pozdrawiam
 
Hej ja znam sporo ludzi - nie chce wymieniać tu nazwisk na forum - ale to okolice rynku ul. Jagiellonska , Narutowicza(nie wiem czy tak się to pisze) Żeglarska...mniej wiecej te tereny. Wogóle to uwielbiam Nowy Sacz- bardzo mi się tam podoba - to fajne miasteczko i fajni ludzie! A Ty byłaś kiedyś w Czchowie?
 
reklama
Ja będe jeździć od lutego (kończy mi sie dziekanka) - to może sie kiedyś spotkamy w autobusie hihihihi A co studiujkesz, moja siostrzenica teraz jest na dziennych na AP -dopiero pierwszy rok ale jest dzielna i jakoś daje rade hhihihiih
 
Do góry