reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Mafu to możemy rodzić w podobnym terminie :), ja mam niby na 27 październik ale spokojnie może się to przeciągnąć na listopad.
Właśnie słyszałam też o tej roztoce, ale musiałabym tam najpierw pojechać i obczaić bo ponoć trudno znaleźć :szok: dla mnie druga alternatywą jest Krynica, najchętniej to bym w Sączu chciała bo mieszkam niedaleko szpitala ale ehh opinie właśnie są nie najlepsze :/

asicka witaj i powodzenia!

Gdzie w Nowym Sączu można zrobić badania genetyczne?
 
Tez słyszałam złe opinie o porodówce w sącz:/ ja jak bedę miała ,,kiedys rodzić" to chcę w krynicy chyba że cesarka to medikor bo tam mam lekarza swojego:) Dziś, jutro bądź pojutrze powinnam mieć okres... Ale jakoś dziwnie się czuję... Może sobie też wmawiam przez to, że miałam to jajeczkowanie o którym wspominałam ostatnio... :/ Ale dziwnie boli mnie bodbrzusze... A mój mąż ciągle mi mówi że mi piersi urosły wiec to mi dało do myslenia... No nic narazie czekam... Ehh.. :(
 
Chyba się udało!! Zrobiłam dzis dwa testy pierwszy widoczny drugi słabo ale tez jest kreska:D Dzis zrobiłam też badanie z krwi jutro wyniki i wizyta u mojego lekarza!! Matko ale jestem szczęśliwa!!!!! :):):)
 
reklama
joanna_84 dawno mnie nie było... Tak wtedy właśnie się udało... To było moje pierwsze jajeczkowanie, które udało się uzyskać i akurat wtedy się stało!! Obecnie jestem na początku 7 miesiąca... Jestem bardzo szczęśliwa, że niedługo na świat przyjdzie moja córeczka:) wywalczona córeczka:)
 
Do góry