reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Ja polecam Krynicę - rodziłam tam 2 razy, 2013 i 2011. Słyszałam też dużo dobrych opinii o Roztoce. Podobno robią tam znieczulenie. W Krynicy jest tylko gaz rozwesalający i to jak poprosisz zaraz przy przyjściu. Ja rodziłam bez i też dobrze było. :) Powodzenia :)
 
Gorlic nie polecam :/ Chociaż od niedawna podają gaz rozweselający, więc może zmienili podejście...
Przyjaciółka rodziła w Roztoce i bardzo sobie chwali. Znajoma 2x w Krynicy i raz w Roztoce i też sobie chwali :happy:
 
A ja jednak chyba wybiorę limanową... :) o roztoce właśnie słyszałam złe opinie... możliwe że okaże sie że muszę mieć cesarkę... wtedy idę do medikoru... :)
 
Witam,
Mam wielką prośbę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej.

NOWY SĄCZ. Sytuacja kobiet na rynku pracy po urodzeniu dziecka - ankieta z Ankietka.pl

Interesują mnie odpowiedzi kobiet z Nowego Sącza, które w latach 2009-2013 urodziły dziecko i z tego powodu zawiesiły swoją działalność zawodową (czyli były zatrudnione w czasie ciąży, a po porodzie skorzystały z urlopu macierzyńskiego/wychowawczego lub całkowicie zrezygnowały z pracy).

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry