reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

My właśnie rok temu w święta obwiescilismy naszym rodzicom ze zostaną dziadkami :) to były cudowne Święta choc te będą jeszcze lepsze bo juz z naszym synkiem :)
 
reklama
Ale mnie zazdrość bierze :laugh2: Tak sie nakręciłam, że mam nadzieję, iż te Święta będą dla nas szczególne :-) Mógłby ten rok się zakończyć pomyśnie ;-)
 
No to ja tak Świątecznie zyczę spełnienia tego i innych tych mniejszych marzeń. A z tym sposobem oznajmiania o ciąży to bardzo fajny pomysł - kurcze jak sobie przypomne jak to u nas było - byłam trochę przerazona ale z drugiej strony najszczęśliwsza na świecie. Ciesze się że nam się wszystko tak poukładało - nie wyobrażam sobie życia bez moich dwóch fantastycznych mężczyzn a mam nadzieje że za 2 latka dołączy do nas mała kobietka! :-) Dzis mój małżonek z bratem pojechali do Sącza na zakupy - ciekawe czy spotkają mikołaja - hihihi!Pozdrawiam Buziaki
Życzę Wam aby dołączyła do Was piękan księżniczka. A jak po zakupach chłopaków? Spotkali Mikołaja?
 
Dzięki Kindziu!
Jeśli chodzi o zakupy to nawet sie udały - tz. to były głównie zakupy dla małego typu mleko, pampersy, kaszki itp. Byli w Realu bo tam jest o wiele taniej niż tutaj u nas. Ktos nam mówił ze po 20.00 w piatni jest jescze 10% zniżki na wszystko ale niestety mimo iż spcjalnie tak pojechali to nie było zadnej, więc chyba komuś sie pomyliło. Mikołaja chyba nie spotkali, a przynajmniej ja o tym nic nie wiem. Ale tak szczerze mówiąc to myśle ze Mikołaj odwiedzi mnei an Gwiazdke i to bedzie już taki Urodzinowo, Imieninowo - gwiazdkowy Mikołaj. Pozdrawiam serdecznie!
 
To tak wszystko w jednym. Ale sie poskładało. Też coś słyszłam o tych zniżkach ale to było kiedyś i chyba się skończyło. teraz natomiast są jakieś bony towarowe, które można nabyć od 15-17 (chyba te dni jakoś) a polega to na tym, że jeśli wydasz 100 zł na zakupy to dostajesz bon na 10 zł, który możesz zrealizować do 23 grudnia albo do końca roku (nie pamiętam dokładnie).
 
no tez slyszalam o tym;-) i dzisiaj sie z mezem wybieramy bo musze patelnie nowa kupic;-) becikowe sie dostalo to trzeba troszke teraz poszastac pieniazkami i poszalec;-) :-)
 
Jak tam przed Świętami? Teraz w wiekszym gronie je spędzicie. To wasze pierwsze Święta w e trójkę. Ale Wam zazdroszczę. Może my się będziemy cieszyć takim szczęściem w nastepne Świeta :-)
 
reklama
Troszeczkę słabo Cię widać. Ale jak patrzyłam na to zdjęcie to wydawało mi się, że jest na nim dziewczynka 10 może 12 lestnia (tylko się nie gniewaj) i jest tak lekko pochylona. Teraz jak patrze na to zdjęcie to widzę już je z innej strony bo wiem kto na nim jest.
 
Do góry