reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
A ja wybieram sie do Nowego Sacza na świeta do moich tesciow-to moje pierwsze świeta z nowa rodziną wiec trzymajcie dziewczyny kciuki.:-):-)
 
Właśnie oderwałam się na chilkę od pichcenia w kuchni aby złożyć Wam życzenia : Życze Wszystkim Radosnych Świąt , pełnych miłości, ciepła i błogosławieństwa Bożego.
WESOŁYCH śWIĄT!
 
Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wdzięcznej sposobności życzę i Wam moc radości,dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki,uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha.I żeby Wam się darzyło,z roku na rok lepiej było.:-)
 
Dziewczyny ja pochadze z Dolnego Slaska-chciałam wam powiedziec ze piekne macie krajobrazy strasznie mi sie podoba w Saczu:-):-):-)
 
ah dziekujemy:-) ja niestety nie bylam jeszcze na slasku wiec nie moge sie pochwalic twoimi krajobrazami.....
a jak tam po swietach??gdzie wybieracie sie na sylwka??ja niestety tylko na biala sale bo maz pracuje do 23 a dzidzia jeszcze malenka..
 
Ale sie tutaj cichutko zrobiło. Ja mam teraz sesję więc zaglądam tylko czasami. Życzę szczęści, zdrowi i dużo miłości w Nowym Roku.
My Sylwestra spędziliśmy w remizie strażackie. Imprezka była super. Uwielbiam zabawę przy orkiestrze. Nogi to mnie bolały przez 2 dni. Było superowo.

A co u Was słychać?
 
reklama
Witam Małopolanki Sądeczanki ! Jestem Dariusz i wszedłem na to forum żeby wciągnąć moją żonke która bidulka przesiaduje całymi dniami w domu z moim Szymonkiem, może wreszcie doceni zalety internetu... spróbuje wkleić fotke synka. Synek ma 1,5 roku a mieszkamy w Nowym Sączu.

szymonek.JPG


pozdrawiam Wszstkich!
 
Do góry