reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

    Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

    Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

    I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Nowyniki beta -interpretacja

reklama

Milmo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
852
Rozwiązania
0
Robienie bety tak wcześnie moim zdaniem nie ma sensu. Jeśli wiesz, że masz tak nieregularne cykle to poczekaj, aż ewidentnie będzie się opóźniać.
 
Dołączył(a)
18 Lipiec 2019
Postów
7
Rozwiązania
0
Chyba tak zrobię, ale wiesz jak ktoś planuje to czeka.. I bardzo się dluży, mam już jedną córeczkę i też niestety nie było to tak od razu
 

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
2 493
Rozwiązania
2
Wiem jak to jest , bo starałam się 2 lata i 2 razy poroniłam ,więc pisze to z własnego doświadczenia ,bo wiem że zaszłam w ciąże w cyklu w którym się w ogóle nie starałam ,zero sprawdzania kiedy owu , zero doszukiwania się objawów przed @ wiedziałam że przyjdzie , i chciałam tylko żeby przyszła w terminie ;)
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry