reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NT 2mm, łożysko przodujace

Nowa92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2017
Postów
18
  1. Cześć dziewczyny! Mam 25 lat, jestem w 12 tc, niestety stresuje się praca, mam na głowie ważny projekt, przy którym pracuje sama. Boje się powiedzieć szefostwu bo wiem że będą krzywo patrzeć i mnie obwiniać.... Bo przecież zaszłam w ciążę... brzucha nie mam jeszcze ale czuje ze juz czas powiedziec tymbardziej ze dzis bylam na usg, lekarz wystraszył mnie że NT wynosi 3mm;( niby wymierzyć i wpisał że ma 2mm ale i tak wiem że coś jest nie tak:( a druga rzecz to że zapytał mnie czy plamilam i czy mnie bolał brzuch.. przypuszczalam że bez przyczyny nie pytał więc dopytywalam.. mówił że łożysko Brzeźnie przodujace i przy tym może się odejść lozysko;( przerazilam się! Pomozcie
 
reklama
Co to za lekarz byl? Taki wynik usg nalezy skonsultowac z innym ultrasonografista/ginekologiem? Skad jestes? Jezeli z Warszawy to najelpiej do Poradni na Agatowej tam przynajmniej bedziesz miec pewnosc, ze wiedza co mowia. Wiekszosc lekarzy sie nie zna na usg prenatalnym a skoro raz powiedzial to a wpisal tamto... To juz w ogole swiadczy o tym, ze ultrasonograf u niego to mebel. Lozysko to sie sprawdza ok 20tyg.
 
Co to za lekarz byl? Taki wynik usg nalezy skonsultowac z innym ultrasonografista/ginekologiem? Skad jestes? Jezeli z Warszawy to najelpiej do Poradni na Agatowej tam przynajmniej bedziesz miec pewnosc, ze wiedza co mowia. Wiekszosc lekarzy sie nie zna na usg prenatalnym a skoro raz powiedzial to a wpisal tamto... To juz w ogole swiadczy o tym, ze ultrasonograf u niego to mebel. Lozysko to sie sprawdza ok 20tyg.
Dokładnie dobry lekarz z certyfikatem plus dobre usg
 
Do góry