reklama

NT, test pappa + amniopunkcja.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Paulaaa2008, 14 Wrzesień 2015.

Kinga Skrzypecka
Najlepsza odpowiedź Kinga Skrzypecka, 7 Marzec 2016
Mieszkam w Anglii, na pierwszym badaniu usg w 14 tygodniu kobieta poinformowala mi ze jest wszystko dobrze, dzidzius lezal buzka do dolu, dzis dostalam... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Paulaaa2008

Paulaaa2008 Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny chcialam sie zapytac czy ktoras z was miala sytuacje taka jak ja zaczne od tego ze mam 19 lat i jestem w 16tyg ciazy. Skusilam sie na badania prenatalne ktore wykazaly przeziernosc karkowa 3.4mm ryzyko trisomi 21 < 1:101 > zrobili mi test pappa wynik trisomi 21 z krwi wynik < 1:709 > lekarz zalecil mi amniopunkcje bo jednak to ryzyko jest przez pomiar NT zgodzilam sie na to aby miec pewnosc czy wszystko wporzadku aktualnie jestem 3 dni po tym zabiegu teraz czekam na wynik strasznie sie boje wyniku i czy jest duza szansa ze jednak dziecko bedzie zdrowe :(.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13807791 by Kinga Skrzypecka, 7 Marzec 2016
  3. kropeczka26

kropeczka26 Aktywna w BB

jasne że jest duża szansa że wszystko będzie w porządku !
    wiem, że to czekanie dobija, ale niestety teraz to tylko zostało Ci czekać na wyniki, a ja będę trzymała kciuki żeby wszystko skończyło sie dobrze!

4. reklama
  5. Paulaaa2008

Paulaaa2008 Początkująca w BB

dziekuje za odp ;) staram sie myslec pozytywnie ze jest zdrowe i tyle ale no jednak w głębi serca niepokój jest :)

6. Kinga Skrzypecka

Kinga Skrzypecka Zaciekawiona BB

Czesc, mam problem.jestem w 15 tygodniu ciazy, mam 20 lat. Tydzien temu mialam pobierana krew PAPP-A na ZD u dziecka. Dzisiaj do mnie zadzwonili z informacjami ze szpitala ze jest wysokie ryzyko, ze moje dziecko moze byc chore, wyszlo mi 1:140. Lekarz odrazu mnie zapytal czy chce amniopunkcje, aby dowiedziec sie czy dziecko jest zdrowe, czy chore. Zgodzilam sie, jade do szpitala za trzy dni na zabieg. Bardzo sie martwie, nie moge przestan o tym myslec, jak myslicie czy moje dziecko bedzie zdrowe? Jestem caly czas nadzieja ze bedzie w stu procentach zdrowe!!! Prosze napiszcie mi jak u Was bylo.. dziekuje

7. nieufna

nieufna Fanka BB :)

Nie stresuj się na zapas. A jakie miałaś wyniki usg? NT na przykład, czy była widoczna kość nosowa? Pappa bardzo często daje przekłamane wyniki, bo to tylko badania przesiewowe.
    Także spokojnie.

8. Kinga Skrzypecka

Kinga Skrzypecka Zaciekawiona BB

Głosów: 1
    Mieszkam w Anglii, na pierwszym badaniu usg w 14 tygodniu kobieta poinformowala mi ze jest wszystko dobrze, dzidzius lezal buzka do dolu, dzis dostalam te wyniki ze wysokie ryzyko.. mam wielka nadzieje ze to jednak nie prawda, i dziecko bedzie zdrowe!!

Kinga Skrzypecka, 7 Marzec 2016 Najlepsza odpowiedź
  9. nieufna

nieufna Fanka BB :)

To tym bardziej się nie stresuj

Poleć forum