reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nudności 1 trymestr

Dołączył(a)
9 Marzec 2019
Postów
14
Cześć dziewczyny, jestem aktualnie między 8-9 tygodniem i od jakiegoś czasu może 2 tygodni dopadły mnie niemożliwe dolegliwości.. czuje się fatalnie jak tylko ruszę głowa czuje wirowanie i wszystko mam cały czas w gardle. BardO mnie to meczy, nie mogę sobie poradzić. Kiedy ustępują te objawy ?
 
reklama
Różnie mi tak całkowicie ustąpiły w 16 TC ale dużo lepiej było już w 12. Proponuję herbatę z imbirem dużo wody i migdały. Trochę pomagają ale cudów się nie spidziewaj
 
reklama
Ja miałam nudności tylko w pierwszym trymestrze, podczas najgorszych dni próbowałam je po prostu przespać/przeleżeć. Wymiotowanie przynosiło ulgę, ale mało wymiotowałam, tylko męczyły mnie nudności. Mi dr przepisała wit z grupy B i metoclopramid, ale metoclopramidu bałam się brać ze względu na dziecko. Imbir mi nie pomagał. Jak już jadłam to byłam w stanie zjeść tylko chleb z szynką, pierogi z mięsem, barszcz z uszkami, gołąbki, owoce (ale tylko surowe) i lody, ale na ten zestaw nie ma już medycznych wyjaśnień Wszystkie rzeczy które lubiłam wcześniej jak kawa, herbata, rosół, smażone, hummus, słodycze (za wyjątkiem lodów) wręcz mnie odrzucały. Ale nauczyłam się robić gołąbki
 
reklama
Do góry