reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nudności

zemna ciaza obchodzi sie laskawie..nie mialam mdlosci ani razu a odkad jestem w ciazy to wymiotowalam tylko 2 razy po zjedzeniu ryby (i tak nie od razu tylko od spozycia mijalo ok 6 godz..Musze zaznaczyc ze bylam juz w II trymestrze ciazy jak mi sie to zdarzylo.W pierwszym trymestrze jadlam ryby i bylo wszystko ok) od tego czasu nie jem ryby.mam wrazenie ze w ciazy mam wiecej energii niz przed nia:-)
 
reklama
Powiem wam, ze z tymi mdlosciami i wymiotami roznie bywa. Ja mialam na poczatku od polowy 2msc do konca 3msc. Potem bylam juz szczesliwa, ze to wszystko minelo. A tu niepsodzianka w 7msc wszystko wrocilo - mdlosci straszne i wymioty tez. Sniadania nie przechodzily mi przez gardlo :-( Dostalam zalecenie od lekarza, zeby jesc mniej a czesciej i glownie zimne posilki, a ograniczyc spozywanie cieplego. Troszke pomoglo....
 
Szukałam tej herbatki imbirowej ale nie mogę znaleźć :-( co prawda nudności mam ale rzadko już a wymiotować wymiotuje tylko rano i to co parę dni więc mam taka cichą nadzieję że to już mija. Zresztą już najwyższy czas bo mecze się już dluuuugo a tu już 19 tydz.
 
Ja jestem w 8 tyg. i mam tylko mdłości poranne zazwyczaj. na szczęście nie wymiotuję, choć nieraz się na to zbiera. Z pierwszym i drugim dzidziusiem też tak miałam. Ogólnie dobrze się czułam przez całą ciążę:-)
 
Rozumiem, że to do mnie. :-) Bardzo, bardzo dziękuję. Mam nadz., że tak będzie. Pozdrawiam:-)

Tak to było do Ciebie ale tego samego życzę każdej przyszłej mamie która nosi pod serduszkiem swoje malenstwo.:) dużo zdrówka kobietki życzę :-) niech nasze malenstwa rosną duże silne i przede wszystkim zdrowe :-)
 
ja wymiotowalam i mialm nudnosci do 4 miesiaca..bylo ciezko ..jak mi przeszly to odetchnelam z wielką ulga!! ale znam dziewczyny ktore wymiotowaly cala ciaze albo wogole, takze to bardzo indywidualna sprawa.
3mam kciuki za wszystkie wymiotujace przyszle mamy:))
 
ja mialam okrutne mdłości przez cały dzien najgorzej wieczorem :szok: a mowi się o porannych mdłościach :-D nie wymiotowałam ani razu i całe szczęście bo jakby mnie w pracy przy kliencie dopadło to niezła wtopa by była :-D:-D w 13 tyg jak ręką odjął wszystko minęło mdłosci i bole i w sumie pięknie znoszę ciążę (odpukać) ale za to mam cukrzycę ciążową :wściekła/y:
 
reklama
cześć dziewczyny:) zalogowałam się specjalnie na to forum bo mam problem, a raczej nie ja tylko moja siostra i mam nadzieje ze pomozecie......
otoz moja siostra jest w 5 miesiacu ciazy i wazy 44 kg a mierzy ok 158 cm wiec ma okropna niedowage, owszem bardzo meczyly ja wymioty juz od samego poczatku ciazy i jeszcze dalej ja wymiotuje choc nie tak czest (raz, 2razy w tygodniu)
cala rodzina bardzo sie o nia martwi, niektorzy nawet mysla ze to anoreksja:( powiedzcie czy to jest normalne??? i co mozna z tym zrobic??? bo jej lekarz wie ile wazy a nie wyslal jej do szpitala!! co mam zrobic???
 
Do góry