reklama

nudzace sie 1,5 roczne dziecko

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez juli29, 21 Lipiec 2015.

1. juli29

juli29 Fanka BB :)

moje pytania pewnie okażą się śmieszne dla niektórych matek, ale inne moze maja podobnie.
    otóz moja córka bedzie miala nie długo 1,5 lata i mam problem żeby w jakikolwiek sposób ja zabawić, ksiazki przeglada sama o poczytaniu nie ma owy albo pooglądaniu razem, najlepiej na okrągło oglądała by bajki ewentualnie jakies piosenki dla dzieci:( niewiem juz co robic czy po prostu przeczekac? Nie wlaczanie telewizora konczy sie straszna awantura i czasem po prostu odpuszczam.Dobrze jak jest ladnie to chociaz można na spacer iść.

2. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Mała przyzwyczaiła się do bajek - to teraz masz. Nie ustępuj i skracaj czas przed tv czy kompem. Malowanie, wydzieranie, taniec, może zajęcia dla maluszków ?

3. reklama
  4. mamuska164

mamuska164 Początkująca w BB

Tak, ja też myślę, że ewidentnie powinniście skrócić bajki. Jeśli córeczka lubi bawić się sama, nie narzucaj się. To okres, gdzie dziecko chce poznać wszystko i to w jak najkrótszym czasie;)

5. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Proszę tutaj masz propozycję zabaw z maluszkiem a tu artykuł dotyczący rozwoju 1,5 roczniaka i w nim propozycje zabaw edukacyjnych dla dziecka. Może teraz będzie łatwiej:)

A piosenki dla dzeci możesz puszczać dodatkowo z komputera , bez obrazków:) Dobrej zabawy

6. magda1978

magda1978 Fanka BB :)

u nas sprawdzają się drewniane klocki, przewala, rozwala, budujemy wieżę i mała robi spektakularne bum. Lubi lego duplo
    Jako że skończył nam się etap brania wszystkiego do paszczy to na topie są też mozaiki

7. mamuska_85

mamuska_85 Zaciekawiona BB

Mój synek uwielbia puzzle, malowanie mazakami, chodzenie z dużą miotła lub małą i szufelką, mopem. Też ma 1,5h. Może tego właśnie spróbuj? A bajki odmawiaj, z czasem się przyzwyczai do ograniczeń. Inaczej sama się nie oduczy, Pozdrawiam :)

8. aneta1922

aneta1922 Zaciekawiona BB

A moj synek zachowywal sie tak samo samlubil sie bawic .przekladal kartki w ksiazeczkach. Wybuchal krzykiem i placzem na brak bajek z komputera. Dzis ma 3 latka i diagnoze autyzm wczesno dzieciecy.

Poleć forum