reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Przez tydzień megachemia, potem podanie komórek macierzystych i czekanie aż wyniki urosną. Gdy zaczną spadać, pewnie przestanie jeść, będzie marudna, no i cała masa skutków ubocznych które mogą się przytrafić po chemii, oraz leczenie wspomagające.

Dziś po pobraniach okazało się że ma bardzo niski poziom hemoglobiny więc bedzie krew przetaczana, albo wieczorem albo dopiero jutro ją dostanie bo maszyna do naswietlania się popsuła i w innym szpitalu bedzie naświetlana.

Dzięki za dobre słowa dziewczyny.
 
coś mi nie wysłało posta

Tydzień to długo. Ale Zosia da rade i będzie zdrowa. Trzymam mocno kciuki
A może mieć zabawkę przy sobie czy musi mieć sterylność?
Przepraszam za głupie pytania, ale nie znam sie na tym zupełnie
 
Ano długo...
Dlatego to megachemia się nazywa. I robi mega spustoszenie.
Może mieć zabawki ale nie pluszaki, muszą być takie co można je umyć, zdezynfekować, ale i tak najbardziej interesuje jąmój telefon i te wszystkie urzadzenia w sali których mam nadzieje nie bedzie potrzeby uzywać.
 
Judysia- duzo siły i cierpliwości
dla Zosieńki mega usciski i życzenia zdrówka....

wszystkie które zaglądają na ten wątek na pewno każdego dnia o Was myslą.....

jesteś silna i razem pokażecie chorobie gdzie raki zimują...pokonacie chorobę..
ciepło pozdrawiam i przytulam..
 
reklama
Do góry