reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nurtujące, kontrowersyjne tematy...

Ja nie wiem czy się zdecyduje na zoo tym razem,ale szpital na pewno wybieram pod kątem że gdybym jednak chciała to nie będzie problemu. U mnie przy pierwszym porodzie zoo było podane za późno i nie zadziałało :eek:, a potem byłam szyta bez innego znieczulenia (wspominam to gorzej niż sam poród). Także z tego właśnie względu zastanowię się dwa razy zanim teraz poproszę o zoo.
 
reklama
Co do ZZO w Gdańsku na Klinicznej nie trzeba chodzić do anestezjologa ani nic z tych rzeczy, jeżeli się zdecydujesz, nie bedzie przeciwwskazań i lekarz bedzie akurat dostepny to jedyne co musisz zrobić to przeczytać jakie mogą być konsekwencje wzięcia tego znieczulenia i wyrazić pisemną zgodę.
 
Do góry