reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutramigen a rozwój dziecka

slonko12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2011
Postów
245
Witam! Moja córeczka ma 9 miesięcy. Ze względu na kolkii i alergie w wieku 6 miesięcy została przestawiona na Bebilon Peptii. Mimo to u córeczki po mleku czasem występuje niepokój, bóle brzuszka. Poprosiliśmy lekarza o przepisanie Nutramigenu aby sprawdzić czy to mleko pomoże. Lekarz powiedział że jeśli nie pomoże albo tylko troche to mamy zostać przy Bebilonie bo Nutramigen ze względu na swój skład może wpływać negatywnie na rozwój dziecka. Czy ktoś się spotkał z taką opinią? Może macie jakieś doświadczenia z podawaniem tego mleka przez dłuższy czas? Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co mam myśleć. Pozdrawiam i dziękuję
 
reklama
ciekawa opinia lekarza... moja Zosia odkad skończyła 6 miesiecy jest na nutramigenie (to już 2 lata) i wszyscy lekarze twierdzą, ze rozwija sie fantastycznie.... oczywiscie borykamy sie zjakimiś problemy związanym z AZS i alergią, ale gdy była na pepti było znacznie gorzej.....moze by powiedział lekarz co dokłądniej ma na mysli, to zapytam swoja pediatre, ale podejrzewam, ze popatrzy na mnie dziwnie;-)
 
Do góry