reklama

Nutramigen a rozwolnienie u niemowlaka???

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez asiunia22, 25 Październik 2005.

1. asiunia22

asiunia22 Fanka BB :)

Witam wszystkie mamy , mam pytanie karmie mojego 5 tygodniowego synka nutramigenem ale od czasu ejgo zazywania pojawili sie luzne stolce koloru jasno-żółtego niewiem czy to wlasnie nutramigen tak sprawia??
    dziecko mi sie pręzy jakby bolal go brzuszek , raz pije mleko ,raz nie pije niewiem juz sama....

czy moze ktoras z mam miala problemy z nutramigenem?????

2. monik_78

monik_78 Początkująca w BB

witam:) przeszukuje watku o nutramigenie, bo od 3 dni tez zaczelam stosowac, bo okazalo sie ze moj miesieczny synek ma skaze..niestety od podawania tego mleka, maly nie spi, krzyczy, prezy sie..zjada ze 120ml tylko 30-60ml:( jest glodny, niespokojny...pije herbatki, daje mu esputicon i nic:( wczoraj plakal 3 godz bez ustanku..odchodzilam od zmyslow co z nim zrobic, bo jest weekend i nie ma lekarza:(

3. reklama
  4. asiunia22

asiunia22 Fanka BB :)

moze ma kolke????oddaje gazy? sproboj termometrem mu pomoc ja tez tak mialam i to byla okropna kolka;)moj maly ma 5 miesiecy i nadal ma kolki a pije bebilon pepti

5. monik_78

monik_78 Początkująca w BB

to pewne ze ma kolki:( tak mysle... tylko jak mu pomoc??? kupki robi ladnie, purka tez, ale jest bardzo placliwy i marudny:( w dzien w ogole nie spi, widze ze chce spac, ale nie moze zasnac, bo cos mu dolega...

6. mama-stasia

mama-stasia Początkująca w BB

Witam Mamy,

Mój Synek od niedawna dostaje Nutramigen. Do mieszanki dodaję "własne" mleko - inaczej Staś nie chce jeść. Mam wrażenie, że od czasu kiedy pije nutramigen Staś ma wzdęcia i bardzo męczą Go gazy.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia??
    Czy według Was może to świadczyć o alergii na to mleko?

Pozdrawiam

7. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

ja sama z polecenia pediatry pilam to mleko i mialam wzdecia, ale nie wiem czy to objaw alergii...poradz sie moze pediatry...

8. mama-stasia

mama-stasia Początkująca w BB

Izabelka,

dzieki za info - oczywiście mam zamiar zapytać pediatry, chociaż to właśnie pediatra stwierdził, że nutramigen będzie najlepszy dla Stasia.

9. dara

dara Aktywna w BB

dziewczyny, na pewno juz o tym gdzies jest, ale nie mam w tej chwili czasu na szukanie. co zrobic, zeby dziecko aakceptowalo nutramigen (nic innego juz nie moze)? probowalam:
    doslodzic
    przestudzic
    zmieszac z moim 1:4-5
    przeglodzic mala (je co 2 godz, teraz juz minelo 5 - i nic)
    pomocy!

10. reklama
  11. aga31

aga31 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

no niestety musisz sie poprostu uzbroić w cierpliwośc i próbować,moja córcia też na początku wogóle tego nie chciała jesc mieszałam w proporcjach 1 czesc nutry 2 częsci mleka i dosładzałam i tak cierpliwie jakos zaakceptowała to świństwo,dawaj dziecku jeśc moze mniej a częsciej . życzę powodzenia.:happy:

12. dzustta

dzustta Mama sierpniowa'06

Witam. Z moją niunią było to samo, potrafiła tak płakać, że aż zwracała a ja dawałam spokój wszelkim próbą i wracałam do diety i piersi. Nie raz coś źle zjadłam i mała zwracała po moim mleku aż była "śnięta" z wysiłku. Ale po poradach zasięgniętych z forum po mału się udało a przede wszystkim pediatra przepisała mi trochę smaczniejsze mleko BEBILON PEPTI I . Na początku rozrabiałam mało proszku i dosładzałam glukozą.Tak z dnia na dzień zwiększałam proszek a zmniejszałam dosładzanie. Naprawdę moja niunia to był ciężki przypadek ale udało się.
    Spytaj się pediatry o Bebilon Pepti I , naprawdę jest trochę lepszy no i tańszy.
    Życzę powodzenia i daj znać jak postępy.:tak:

Poleć forum