reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutramigen ew. Bebilon Pepti pilnie poszukiwany!

Mleko pepti mozna smialo bez rp kupic, nie wiem skad taki pomysl zeby wolac rp skoro mleka np zabraklo w srodku nocy lub w weekend?? Wiem ze teraz przepisy sie zmieniaja i nawet leki na serce musi wypisac kardiolog tak samo bedzie z mlekiem, porazka jednym slowem my tez pijemy pepti... bedziemy sie szwedac po lekarzach a i tak to mleko nam przepisze i tak...

Skąd taki pomysł że można śmiało kupić bez recepty ??? Jak można dopuścić do tego żeby zabrakło mleka dla dziecka? Dorosłym nigdy nie zabraknie jedzenia w lodówce, zawsze pamiętają żeby wcześniej kupić. Jestem farmaceutką i przestrzegam przepisów to co na receptę, nie bez przyczyny jest na rp.

Jeśli chodzi o wypisywanie recept, od nowego roku lekarze nie będą chcieć ich wypisywać. Będzie działa spychologia pediatra wyśle do alergologa żeby w razie kontroli on nie musiał płacić za bezpodstawne wypisanie rp na mleko na chorobę przewlekłą. Po prostu czeka nas jedna wielka masakra :/
 
reklama
Skąd taki pomysł że można śmiało kupić bez recepty ??? Jak można dopuścić do tego żeby zabrakło mleka dla dziecka? Dorosłym nigdy nie zabraknie jedzenia w lodówce, zawsze pamiętają żeby wcześniej kupić. Jestem farmaceutką i przestrzegam przepisów to co na receptę, nie bez przyczyny jest na rp.

Jeśli chodzi o wypisywanie recept, od nowego roku lekarze nie będą chcieć ich wypisywać. Będzie działa spychologia pediatra wyśle do alergologa żeby w razie kontroli on nie musiał płacić za bezpodstawne wypisanie rp na mleko na chorobę przewlekłą. Po prostu czeka nas jedna wielka masakra :/

Tez jestem farmaceutka ;) u nas smialo sprzedajemy pepti bez rp jesli jest weekend lub nocka, przeciez nie zostawimy dziecka bez mleka, nieraz sprzedajemy odrecznie czasami na 100% nieraz donosza recepty...

Bylam u źródła pytalam lekarki, po nowym roku mamy podejsc po skierowanie do alergologa, do czasu wizytu u specjalisty bedziemy miec przeisywany pepti na P, a najsmieszniejsze jest to ze musimy przed wizyta dac dziewczyna nabial coby bylo widac dowody na skorze!!! Jestem w szoku te przepisy sa tak beznadziejne, dziewczyny beda swiecic odparzonymi tylkami zeby byly dowody.... paranoja
 
jak to odparzonymi tyłkami? czy skaza temu jakoś sprzyja? w sensie jest białko źle trawione i częściej dochodzi do odparzeń??? czy jest taka możliwość, że np. NAN1 nie uczulało mojego dziecka a po 2 ma szorstką skórę na policzkach i łydce... no i te odparzenia mnie zastanawiają wcześniej takiego problem nie było a teraz wiązałam je z rozszerzeniem diety
 
jak to odparzonymi tyłkami? czy skaza temu jakoś sprzyja? w sensie jest białko źle trawione i częściej dochodzi do odparzeń??? czy jest taka możliwość, że np. NAN1 nie uczulało mojego dziecka a po 2 ma szorstką skórę na policzkach i łydce... no i te odparzenia mnie zastanawiają wcześniej takiego problem nie było a teraz wiązałam je z rozszerzeniem diety


Przy skazie białkowej dziecko ma biegunki ze śluzem stąd może te odparzenia na pupie :)

Ja mam 1 szt. Nutamigenu1 na zbyciu :) My jesteśmy na bebilonie pepti. Mój pediatra na razie nie robi problemu.
 
reklama
Witam,

Jeśli ktoś poszukuje to posiadam bebilon pepti sztuk dwie do odsprzedania, szczęśliwie maluszkowi minęły objawy alergii i od miesiąca zadowolony ssie cyca :-):-):-)
 
Do góry