reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutramigen puramino

Patka98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2022
Postów
39
Cześć dziewczyny !
Mój synek pije mleczko nutramigen puramino gdyż ma alergie. Niestety już 4 dzień nie robi kupki. Nie chcę zbyt czesto aplikować mu czopka ale bardzo mnie to martwi.
Czy to mleka tak dobrze się przyswaja ze tak rzadko potrzebuje się wypróżnić?
Ktoś coś?
 
reklama
Ale te wypróżnianie sprawia mu kłopot? Napina się, nie może zrobić? Moja córka co prawda jest na zwykłym mleku mm ale ostatnio zrobila dopiero po 5 dniach, ale ani nie prężyła się, nie wyglądała jakby coś ja bolało i normalnej konsysyencji, więc nie drążyłam tematu. Syn był na nutramigenie, robił średnio tak co 3 dni, ale też nie miał z tym problemu, wiec tez się nie przejmowałam.
 
Do góry