reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutramigen

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
24 Październik 2009
Postów
3
Miasto
Bydgoszcz
Witam.Jestem początkującą forumowiczką więc wybaczcie ewentualne błędy.Chciałabym zaprosić rodziców dzieci karmionych Nutramigenem do wymiany opinii na temat tego preparatu.Mój młodszy synek(6m-cy) pije Nutramigen z powodu skazy białkowej.Wszystko jest ok. tzn. nie ma wyprysków skórnych ani żadnych dolegliwości tylko od kiedy zaczęliśmy podawać mu Nutramigen zaczął przybierać na wadze.Pediatra twierdzi,że to nie od mleka.Przekarmienie nie wchodzi w grę.Może ktoś ma podobny problem i mógłby mi coś doradzić.pozdrawiam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry