reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nystatyna w I trymestrze

Ca.lina094

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2020
Postów
93
Hej dziewczyny 3 tygodnie temu tj. 19.05 wyszedł mi pozytywny test, 24.05 byłam na wizycie, nie było nic jeszcze widać ale już wspomniałam że chyba coś mnie swędzi. Lekarz nie przepisał nic, 31.05 byłam znów na wizycie, był pęcherzyk i lekarz pobrał próbkę na czystość pochwy, dziś czyli po tygodniu dostałam erecepte bo wyszła grzybica. Mam brać nystatynę 2x dziennie przez 5 dni a później 1x dziennie drugie opakowanie. Ryczeć mi się chce bo od pierwszych delikatnych objawów minęły prawie 3 tygodnie boje się o dziecko i boje się brać tą nystatyne bo czytam wszędzie i opinie są 50/50.
Czy któraś z was już brała, czy dzieci urodziły się zdrowe? Strasznie się boje i już straciłam nastrój na najbliższe dni....
Wizyta dopiero w następny poniedziałek.
 
reklama
Nystatyna jest na pewno bezpieczniejsza niż nieleczona infekcja grzybicza.
Jak nie ufasz lekarzowi, to go zmień.
 
Do góry