reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nystatyna

AnnaS

Fanka BB :)
Miasto
Mazury
Rozwiązania
0
Jak w tytule, dostałam dziś to dla mojej 6-latki, lekarz kazał podawac 3x5ml., ale tego roztworu jest 24 ml. więc nawet na pełną dawke na półtora dnia nie wystarczy a przez taki czas to raczej sie grzyba nie wyleczy (o ile taki jest bo wymazu nie robiliśmy ), pomocy, jak to podac, lekarza juz w przychodni nie ma a inny jest do niczego

reklama

saly

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Do Nystatiny sie dolewa przegotowanej wody gdy sie troche zużyje- do kreseczki na opakowaniu. Tyle wiem od mamy i naszego lekarza, ale czy to rozwiązuje Twój problem???:sorry::sorry::sorry:A lekarz nie kazał raczje pędzlować buzi???

shilla72

Miasto
Nottingham
Rozwiązania
0
no wlasnie nystatyna pedzluje sie buzie u moich dzieci jak byly mlodsze schodzilo od razu po jednym dniu nie wiem jak u starszych dzieci moze podaje sie to jak syyrop pogadaj z lekarzem

AnnaS

Miasto
Mazury
Rozwiązania
0
Dzięki za odpowiedź :-) więc poszłam do drugiego lekarza i na nystatyne zrobił duże oczy, stwierdził paciorkowe zapalenie gardła i dał antybiotyk Ospen - poprawa już po pierwszej dawce, ehh ci lekarze :wściekła/y:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry