reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nystatyna

AnnaS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Listopad 2007
Postów
292
Miasto
Mazury
Jak w tytule, dostałam dziś to dla mojej 6-latki, lekarz kazał podawac 3x5ml., ale tego roztworu jest 24 ml. więc nawet na pełną dawke na półtora dnia nie wystarczy a przez taki czas to raczej sie grzyba nie wyleczy (o ile taki jest bo wymazu nie robiliśmy ), pomocy, jak to podac, lekarza juz w przychodni nie ma a inny jest do niczego
 
reklama
Do Nystatiny sie dolewa przegotowanej wody gdy sie troche zużyje- do kreseczki na opakowaniu. Tyle wiem od mamy i naszego lekarza, ale czy to rozwiązuje Twój problem???:sorry::sorry::sorry:A lekarz nie kazał raczje pędzlować buzi???
 
no wlasnie nystatyna pedzluje sie buzie u moich dzieci jak byly mlodsze schodzilo od razu po jednym dniu nie wiem jak u starszych dzieci moze podaje sie to jak syyrop pogadaj z lekarzem
 
Dzięki za odpowiedź :-) więc poszłam do drugiego lekarza i na nystatyne zrobił duże oczy, stwierdził paciorkowe zapalenie gardła i dał antybiotyk Ospen - poprawa już po pierwszej dawce, ehh ci lekarze :wściekła/y:
 
Do góry