reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

Rozwiązania
0
Badanie FSH i LH wykonuje sie tylko w 3dniu cyklu. Wyjatkowo w 2 lub 4. Wyniki z innych dni sa niemiarodajne. Wiec najlepiej powtorz w 3 dniu.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Witam, wyniki wykonane wykonałam ponownie w 3 dniu cyklu. oto wynik:
FSH 3,17 mlU/ml
LH 4,77 mlU/ml
PRL 8,11ng/ml
TSH 2,42 mlU/ml
Estradiol 44,3 pg/ml
Testosteron 0,38ng/ml
ft3 5,51pmol/l
ft4 16,75 pmol/l
kortyzol 14,42 mg/ml
więc znowu LH do FSH około 1,5. jakieś wnioski?

reklama
Rozwiązania
0
witajcie jestem tutaj nową mieszkam w Holandii w listopadzie obumarla mi ciążą w 7 tyg A w grudniu miałam biochemiczna tutaj nie chcą mi zrobić badań we wtorek jadę do Pl i chce sobie zrobić badania nie wiem poradzicie mi coś? będę tam od 9 do 12 dnia cyklu myślałam o progesteronie

gooskaw

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dni kiedy powinnismy zbadac hormony:

3 dc.-fsh, lh, estradiol, amh
14 dc lub kolo owu. fsh, lh, estradiol
21 dc lub 7 dni po owu- progesteron, prolaktyna, testosteron (ewentulnie dheas, androstendion, tsh, t3, t4)

Emkowa

Rozwiązania
0
Ja mam wykonac badanie progesteronu w 21dc.... W moim przypadku przypada to w sobote wiec zrobie to w piatek w 20dc mam nadzieje ze jeden dzien nie zrobi duzej roznicy...

martina1313

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was brała bromergon na obniżenie prolaktyny? Staramy się z mężem o bobasa w Invimedzie i właśnie Pan doktor zalecił. Zastanawiam się tylko kiedy mogę sprawdzić poziom prolaktyny. Jak się czułyście po tym leku? :)

Sloneczko87

Rozwiązania
1
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was brała bromergon na obniżenie prolaktyny? Staramy się z mężem o bobasa w Invimedzie i właśnie Pan doktor zalecił. Zastanawiam się tylko kiedy mogę sprawdzić poziom prolaktyny. Jak się czułyście po tym leku? :)
Witaj,ja zamiast.Bromergonu bralam Dostinex (drozszy ale nie mialam skutkow ubocznych) bralam chyba jedna tabletke co 7dni.. Pracowalam,jezdzilam autem wiec Bromergon i jego skutki odpadaly

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Benita23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
niestety nie pamiętam autora :( :( :(

skończyłam położnictwo w Białymstoku, teraz pracuje z zawodzie :)
Witam czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji wyników anty-TPO 16,2 Progesteron 0,54 prolaktyna 29,07 TSH 2,76 badania robione w czwartym dniu cyklu z góry dziekuje za pomoc

reklama

gigi_

Rozwiązania
0
A jaki zakres jest? Powinien być podany. Ja robiłem prolaktyna w adamed i tam zakres wynosił do 23 na prolaktyne. Więc miała bus podwyższona ale lekko ale nie sugeruje się tym bo różne są podawane zakresy. Napewno jest podany przy wynikach

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019