reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wiem ze te 14 dni to norma, ale dzis ostatni dzien Duphastonu i boje sie go odstawic, jestem 3 miesiace po poronieniu i obawiam sie ze po odstawieniu ewentualna ciaza sie nie utrzyma. Nie wiem czy miec jeszcze nadzieje, pobrac duphaston te 4 dni i zrobic badanie krwi 14dpo?
Kochana jak nie jesteś w ciąży to okres przyjdzie A jeśli jesteś w ciąży to po odstawieniu dupfastonu nie powinien się pojawić okres. To jest sztuczny progesteron który albo wywoła okres A jak jest ciaza to ja utrzyma A nie spowoduje poronienia. Spokojnie możesz odstawić dupfaston i iść na betę

Balbinka30

Rozwiązania
0
No to wielkie gratulacje. Rosnijcie zdrowo. I co wyszło w badaniach wszystko ok?
Wg lekarza wszytsko ok, ale czytając internet dopatrzylam się kilku nieprawidłowości (m.in. ten niski progesteron, ciut za wysokie tsh), które okazały się jednak nieistotne przy zajściu w ciążę :)

reklama

młoda1994

Rozwiązania
0
Wg lekarza wszytsko ok, ale czytając internet dopatrzylam się kilku nieprawidłowości (m.in. ten niski progesteron, ciut za wysokie tsh), które okazały się jednak nieistotne przy zajściu w ciążę :)
Tsh trzeba pilnować bo może doprowadzić do poronienia. Ja jednego miesiąca miałam ponad 2 zwiększyła mi dawkę TSH doszło do prawie 13 i straciłam ciążę. A przy niskim progesteronie powinnaś na wszelki wypadek dostać luteine i dupfaston aby zapobiec plamienia lub krwawieniu w ciąży co też może doprowadzić do poronienia gdy pojawi się żywa czerwona krew.