reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

reklama
Elżbietko czy nie wiesz jakie sa szanse na zajscie w ciaze i jej prawidlowy przebieg przy subklinicznej niedoczynnosci tarczycy?? czy pytac o to ginekologa czy endokrynologa??
 
Elżbietko chodzi mi o podane przez Ciebie wartości tsh i ft4... dla kobiet w ciązy te normy mogą wyglądać nieco inaczej zdaje się... czy wiesz może jak??
 
KOCHANE KOLEZANKI! Mam pewien problem, co prawda nie zwiazany ze staraniami ale tez o hormonkach. Otoz, wydaje mi sie ze mam pewne problemy z hormonami pewnie tarczycy, objawia sie to w bardzo dziwny i uciazliwy dla mnie sposob - strasznie sie poce. I to tylko wlasciwie pod pachami. Przez 7 lat bralam pigulki antykoncepcyjne i bylo calkiem znosnie, dezodoranty sobie z tym radzily, natomiast od ponad pol roku juz nie biore i teraz poprostu nic nie daje na to rady. Nie zeby to byl jakis taki pot smierdzacy (sory za doslownie ujecie rzeczy) ale jest to porostu dla mnie klopot bo mam natychmiast plamy mokre pod pachami, jest to poprostu bardzo krepujace. Latem nosze bluzeczki na ramiaczkach ale teraz poprostu katastrofa, w dodatku jest od tego bardziej zimno bo pachy mam wiecznie mokre. Czy ktoras z was miala podobne objawy i jak sobie z tym radzic??? Pomocy!!!
 
reklama
Do góry