reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

Witam dziewczyny ... jestem tu nowa i zagubiona mam pytanko dzisiaj odebrałam wyniki amh 1,18 czy mam jakiekolwiek szanse ? Mam 41 lat
Obok wyniku powinny być normy dla danego wieku. Zerknelam na swoj wynik i wedlug niego miescisz sie z normie;) szanse są zawsze :) ale wiadomo najlepiej jak sie lekarz wypowie. Mi w ciagu roku spadlo z 4.24 na 2.4.
 
reklama
Dziewczyny moze pomożecie, nie wiem jak interpretowac moje wyniki. W piatek 7 dpo beta 2.9 progesteron 14.5, dzisiaj (po 3 dniach, 10 dpo) beta 0.4 progesteron 19.94. Generalnie jakby spadl progesteron juz bym sie godzila z tym, ze znow sie nie udalo, ale progesteron rosnie i stad pytanie - czy mozliwe ze za wczesnie na bete? Wcześniejszy wynik to musiala byc pozostalosc po ovitrelle. Owulacja potwierdzona monitoringiem. Bardzo prosze o opinie.
 
Dziewczyny moze pomożecie, nie wiem jak interpretowac moje wyniki. W piatek 7 dpo beta 2.9 progesteron 14.5, dzisiaj (po 3 dniach, 10 dpo) beta 0.4 progesteron 19.94. Generalnie jakby spadl progesteron juz bym sie godzila z tym, ze znow sie nie udalo, ale progesteron rosnie i stad pytanie - czy mozliwe ze za wczesnie na bete? Wcześniejszy wynik to musiala byc pozostalosc po ovitrelle. Owulacja potwierdzona monitoringiem. Bardzo prosze o opinie.
Mi zawsze mowiono, zeby bete robic 14 dni po ovitrelle bo wczesniej moze byc wynik zmieniony zastrzykiem. Nie robilam wtedy jednoczesnie progesteronu, wiec nie wiem jak sie do niego odniesc.
 
Mi zawsze mowiono, zeby bete robic 14 dni po ovitrelle bo wczesniej moze byc wynik zmieniony zastrzykiem. Nie robilam wtedy jednoczesnie progesteronu, wiec nie wiem jak sie do niego odniesc.
Wiem ze te 14 dni to norma, ale dzis ostatni dzien Duphastonu i boje sie go odstawic, jestem 3 miesiace po poronieniu i obawiam sie ze po odstawieniu ewentualna ciaza sie nie utrzyma. Nie wiem czy miec jeszcze nadzieje, pobrac duphaston te 4 dni i zrobic badanie krwi 14dpo?
 
Wiem ze te 14 dni to norma, ale dzis ostatni dzien Duphastonu i boje sie go odstawic, jestem 3 miesiace po poronieniu i obawiam sie ze po odstawieniu ewentualna ciaza sie nie utrzyma. Nie wiem czy miec jeszcze nadzieje, pobrac duphaston te 4 dni i zrobic badanie krwi 14dpo?
Mysle, ze duphaston nie zaszkodzi a jesli ma Cie to uspokoic to zrob tak jak mowisz. Trzymam kciuki
 
Odebrałam dziś wyniki FSH i Estradiolu robione w 2dc. Nie wiem jak oba mają się do siebie aby określić rezerwę jajnikowa bo w tym celu były robione. Do wizyty jeszcze daleko i tak sobie dumam... może ktoś miał podobne wartości lub zna się?
Dziękuję.
 

Załączniki

  • 20190520_172333.jpg
    20190520_172333.jpg
    250,3 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry