reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

reklama
Wiem ze te 14 dni to norma, ale dzis ostatni dzien Duphastonu i boje sie go odstawic, jestem 3 miesiace po poronieniu i obawiam sie ze po odstawieniu ewentualna ciaza sie nie utrzyma. Nie wiem czy miec jeszcze nadzieje, pobrac duphaston te 4 dni i zrobic badanie krwi 14dpo?
Kochana jak nie jesteś w ciąży to okres przyjdzie A jeśli jesteś w ciąży to po odstawieniu dupfastonu nie powinien się pojawić okres. To jest sztuczny progesteron który albo wywoła okres A jak jest ciaza to ja utrzyma A nie spowoduje poronienia. Spokojnie możesz odstawić dupfaston i iść na betę
 
No to wielkie gratulacje. Rosnijcie zdrowo. I co wyszło w badaniach wszystko ok?
Wg lekarza wszytsko ok, ale czytając internet dopatrzylam się kilku nieprawidłowości (m.in. ten niski progesteron, ciut za wysokie tsh), które okazały się jednak nieistotne przy zajściu w ciążę :)
 
reklama
Wg lekarza wszytsko ok, ale czytając internet dopatrzylam się kilku nieprawidłowości (m.in. ten niski progesteron, ciut za wysokie tsh), które okazały się jednak nieistotne przy zajściu w ciążę :)
Tsh trzeba pilnować bo może doprowadzić do poronienia. Ja jednego miesiąca miałam ponad 2 zwiększyła mi dawkę TSH doszło do prawie 13 i straciłam ciążę. A przy niskim progesteronie powinnaś na wszelki wypadek dostać luteine i dupfaston aby zapobiec plamienia lub krwawieniu w ciąży co też może doprowadzić do poronienia gdy pojawi się żywa czerwona krew.
 
Do góry