reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O co chodzi z kaszkami (na mleku na wodzie) POMOCY

reklama
Ja na samym początku karmiłam moja córkę tylko piersią później jej wprowadziłam mleczko Bebiko a dopiero po jakimś czasie kleik ryżowy do Bebiko.
Natomiast jak już mała tolerowała i mleczko i kleik to postanowiłam jej wprowadzić kaszkę mleczno ryżową z BoboVita i do teraz jej podaje tylko kaszke BoboVita bo tych z Nestle nie lubi.
 
Kaszki mleczno- ryzowe maja juz w sobie lmeko modyfikowane i robi sie je na wodzie natomiast kaszki ryzowe robisz na mleku mozesz na zwkyklym krowim z kartonu albo modyfikowane zalezy jakiego uzywasz na opkowaniu pisze od którego miesiaca i jakie mleko ma w sobie kaszka mleczo ryzowa:-):tak:kaszki nestle są na mleku Nan;-)a kaszki Bobovita są na mleku Bebiko i Bebilon:-)jak dajesz malemu kaszki no najlepiej mlkeczno ryzowe mniej roboty:tak:ale to jak nie dajesz malemu juz mleka w proszku bo ty np dajesz mu meko bebiko a podajac kaszke nestle masz mleko Nan i sie miesza :tak:jezeli dajesz to najlepiej kupuj ryzowe i rób sobie na swoim mleku:-):tak:ja daje maelmu bebilon2 bardzo mu smakuje nie jest za tanie ale za to dobre:tak:ja malemu daje kaszki teraz mam nestle jabłka i gruszki tpo robie mu raz na Bebilone a raz na krowim są;p yszne maly mógłby je jesc dniami i nocami:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Moja jest nadal na cycuchu, a dajej jej kaszki mleczno - ryzowe bobo vita. Co mnie martwi to, że jest w nich cukier. Są jakies na mleku modyfikowanym bez cukru?
 
zgadnij musiałabyś poszukać. Nie wiem czy są jakieś bez cukru :sorry2:

Ola mleko krowie z kartonu nie jest najlepszym pomysłem żywieniowym dla niemowlaka;-)ja bym się bała... :tak:
 
zabka sama sobie odpowiedziałas karmisz bebilonem to kup kaszke bebilon i problem mleka odpada , ja karmie bebilonem 1 i dla mnie to mleko to rewelacja. ale jak dotre do etapu kaszki to kupie napewno ta bebilonu
 
Tak masz racje Bebilon to rewelacja mi samej smakuje:-):-Dwczoraj skonczylam kaszke nestle:-)maly jadł ja chyba 4 razy dziennie oczywiscie w malych iloscoiach :-Da jak bym mu pozwlila to by zjadl nawet 10:-D:tak:dzisiaj kupilam Bobovite mleczno ryzwo malinową:-)ona jest na Bebilonie a mojemu malemu daje to mleczko i nie chce mieszacjak kupuje ryzwą to z nestle i robie na jegio mlesiunie robia sie zadne grudkiPaula21 raz mu dalam z mlekiem z foli przepraszam tam chyba pisalam ze z kartonu nic sie nie stało maly wcina kaszki az mu sie uszy trzesą uwielbia wszytskie bez wyjatku sloiczki tez daje narazie raz dziennie:-)raz gerber raz bobovita to samo z soczkami i herbatkami tylko ze herbatki to oczywiscie częsciej;-)co do mleka to juz wiecej nie dam narazie do 3 roku zycia midyfikowane tak mysle ze bede dawac zobacze jak maly sobie zarzyczy tez slyszlaam ze to w kartonie too czysta chemia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaszki bez mleczne to takie które możesz zrobić na mleku modyfikowanym, które podajesz :-) najłatwiej zerknąć na tył opakowania danej kaszki i sprawdzić sposób przygotowania :-) z takich bez mlecznych bardzo fajna fajna jest kaszka Nestle ze śliwką zdrowy brzuszek.
Możesz też podawać kaszki mleczne które już zawierają w sobie mleko modyfikowane :-) z tego typu kaszek polecam kaszki Caprima z mlekiem kozim :-) nie zawierają oleju palmowego, maltodekstryny, GMO. Nie powodują również zaparć u maluszka, gdyż mleko kozie jest lekkostrawne i łagodniejsze dla żołądka :-) no i składem bardziej przypomina mleko matki :-)
 
reklama
Do góry