reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O czym guga moje dzidzi?

sama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2005
Postów
436
A giu to ja Samuelek. Mam 5 miesięcy i jestem rozkoszniaczkiem. Wszyscy robią do mnie miny i chcą, żebym się uśmiechał, ale mi nie zawsze jest do śmiechu. Moja mama jest zawsze ze mną. Ma długie włosy za które pozwala mi się ciągnąć i jeszcze się z tego śmieje. Całe szcęście, że ja mam krótkie.Ogólnie jest przyjemnie bo wszyscy noszą mnie na rękach, przy czym trochę narzekają, że jestem ciężki ale sami wpychają we mnie te rzeczy. I wkładają mi do buzi przedmiot zwany łyżeczką. Nie wiem wtedy co mam zrobić z języczkiem i się denerwuję, a oni myślą, że mi nie smakuje. Po domu chodzi też facet całkiem do mnie podobny, jest fajny robi mi samolociki, ale ostatni się zraził bo ups... haftnęło mi się. Chyba za dużo zjadłem.
Ostatnio chcą abym mówił agugu. Zupełnie nie wiem o co im chodzi. Co to właściwie znaczy?
Hej babyboomki pogugajmy razem. Czy wam też sypią na pupę jakiś biały proszek? Strasznie po nim psikam.
A i jeszcze wszyscy pstrykają mi fotki już powoli zaczynam mieć tego dosyć ::) ::)
 
reklama
A gugu o znowu ja nikt nie chce ze mną gugać? Dzisiaj miałem straszny dzień, byłem ze swoją mamą w takim miejscu, gdzie panie najpierw dokładnie mnie oglądały i dotykały jakimś zimnym przedmiotem (musiałem się nawet rozebrać ale ja bardzo lubię być golaskiem), wszystkie się uśmiechały i robiły śmieszne miny a potem jedna z nich wzięła i wbiła mi najpierw w nóżkę a potem w rączkę ogromniastą igłę. Ałeż bolało! Ależ płakałem! I moja mama na to pozwoliła!!!!Ale potem bardzo mnie tuliła i chyba było jej bardzo przykro.Ale już nie boli i wszystko jest dobrze. Właśnie wybieram się do spanka :laugh: :laugh:
 
Chłopie ty nie gugaj tylko spij, jedz i baw się. Zobaczysz jak za 30 lat bedziesz za tym tęsknił. Korzystaj z zycia ile się da. Później już nikt nie bęzie tak koło Ciebie skakał. A jak nie chcesz żeby robili Ci zdjęcia to haftnij sobie na fotografa! A i powiedz czasem "aguu" niech się cieszą. Może dadzą Ci za to misia.
 
Nie poddaję się i gugam dalej. Myślisz że to tak spać. Łatwo ci się mówi jak ci się cały dom gości i zwali na moją malutką główkę, a wszyscy wrzeszczą i co raz to jeden do drugiego krzyczy 'ciiiiiiiiiiiiii bo tu dziecko śpi". Ciekawe, czy ty byś spał? Dzisiaj cały dzień oka nie zmrużyłem! Lulali mnie po kolei, latali zaglądali......szkoda gugać. Ale pośpię sobie w nocy z mamusiom. A gugu :laugh: :laugh:
 
bo gorąco i dzieciaki wolą nad wodą siedzieć,
zacznij Brianku nowy temat do gugania, napisz co u Ciebie to może ktoś odguga
 
reklama
Do góry