reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

reklama
u nas dziewczynka bedzie Zuzanna - Zuzia tak wybrala chrzesnica mojego Pawla ale i mnie sie to imie podoba!
a dla chlopca podoba mi sie Mikolaj, Miłosz i Kajetan- Kajtek ale moj maz chya na to nie pojdzie wiec o imieniu dla chlopca pewnie bedzie on decydowal az sie boje
 
tak sobie mysle ze to bedzie chlopczyk i to chyba bedzie Olaf ,bardzo podobaja mi sie tez takie jak Remigiusz albo Aleksander ale niestety sa juz zarezerwowane w rodzinie. A dziewczynka to bedzie chyba Magdalena, Daria lub Gloria. Niestety Gloria jakos mi tak strasznie powaznie brzmi, ale chyba najbardziej mi sie podoba. Daria to pomysl mojego meza, taki z niego samolub ze wymyslil po sobie zenska odmiane, a na moje protesty zaproponowal wlasnie ze ja wybiore dla chlopca a on dla dziewczynki....
 
Mnie się podoba Anita.Ale wiem że mam synka pod sercem,jak na razie wybraliśmy imiona Dawid,Kacper i nowość od tatusia- Nikodem,niby ładne,ale mnie się kojarzy z mafijnym...Zobaczymy jak się urodzi,które będzie do niego pasowało,a na to jeszcze jest czas!
 
Hej! Moja mała Kropeczka to prawdopodobnie dziewczynka, prawdopodobnie, bo złośliwiec mały wciąż odwraca się tyłkiem na USG. Ale jeśli jednak, to będzie miała na imię Lena. Wahaliśmy się z mężem między Leną a Mają, ale w końcu ustaliliśmy Lenę. Gdyby jednak Lena okazała się chłopcem :) to damy mu na imię Michał. Pozdrawiam :)
 
Jeśli szukacie imienia dla dziewczynki teraz w modzie sa takie:Weronika, Wiktoria, Oliwia, Maja, Zuzia
 
Jesli urodzi nam sie dziewczynka to bedzie najprawdopodobniej Tatiana lub ewentualnie Nadia.Ale podoba mi sie tez np. Miłka.
 
reklama
Mialam przyjaciolke Miłosławę czyli Miłkę, piekna dziewczyna, wiedzaca czego chce od zycia, dobrze uczaca sie, lubiaca romansowac
 
Do góry