reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

mi sie podoba Paulinka, mezowi Karolinka, no i musielismy wyposrodkowac :) wiec jesli bedzie dziewczynka to Dominika :) a chlopczyk Łukaszek :)
 
reklama
Karinka ja oczywiscie chce postawic na swoim, czyli na Karine. Jeszcze nie wiem jak go przekonac, moze ja wybiore na pierwsze, a on na drugie, jesli nie to trzeba bedzie pojsc na kompromis i cos innego wymyslic... :)
 
Mój synek chce żeby była Ola (Aleksandra, bo on jest Aleksander, ale wołamy na niego Alex więc sie nie bedzie myliło), ja bym chciała Wiktorię, ale mąż mówi, że takie poważne - Zuzie i Zosie mają wszystkie moje kolezanki, wiec odpada, no i co zrobić, pewnie bedzie Ola, jeszcze zobaczę jakie imie do niej będzie pasować.
 
Dziewczyny co wybrałyście dla swoich synków? Bo ja jak na raze nie mogęię zdecydować. Mężuś chce Mikołajka a mnie się podoba Michał, Staś, Franek, Mateusz :)
 
My też jeszcze niezdecydowani ;) Jak się urodzi,to będę wiedziała które do niego pasuje: Dawid,Kacper,Nikodem,Oliwier(podoba mi się ale jak to zdrobnić?) i może do czerwca coś jeszcze wpadnie w ucho!!!
 
Jak chcecie zajrzyjcie na ranking imion w majowym wątku, są tam listy imion, z gazety wyborczej, 100 najczęściej dawanych w 2004 roku, lista imion amerykańskich, oraz lista imion podanych w warszawskim "witajcie na świecie" od początku 2005 roku, uzupełniana co tydzień, przynajmniej do maja później nie wiem czy mi się jeszcze będzie chciało :p.
pozdrawiam
Beata
 
My bierzemy pod uwagę: Bruno, Iwo, Sergiusz, Szymon lub Marek ale zdecydujemy się pewnie juz po urodzeniu malca. Może któreś z tych będzie do niego wybitnie pasowało :laugh:
 
no właśnie, z dziewczynką to jakos łatwiej! My po burzy mózgów wybraliśmy Filipek, a właściwe to przyszły tatuś wybrał sam! :) Ale kto wie co może sie jeszcze wydarzyć... :)
 
reklama
Mój mężulo nalega na Szymusia, a ja nie protestuję. Kiedyś podobało mi się imię Patryk, ale strasznie dużo maluszków z mojego otoczenia je nosi dlatego nie chcę się powtarzać.
 
Do góry