reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

To ja napisze, czego nie polecam - Mothercare. Nie roklada sie do lezenia, ma tylko parasolke, bez daszku ani budki, no i koszyk na zakupy tyci tyci. Wyglada za to slicznie, i ja padlam ofiara tego wygladu...

obraz138vl6.jpg

obraz070mm6.jpg
 
reklama
A my kupiliśmy wózek TRAVEL z firmy Baby Dreams - jak na razie sprawuje sie nieźle. Ma rozkładane oparcie, budkę, po złożeniu jest malutki, i prowadzi sie też fajnie. Kostzował ok. 250 zł i myślę że jak za taką cenę to jest ok. Jedyna wada to to, że jak dziecko śpi i oparcie jest rozłożone to nie ma dostępu do kosza.
Tu można go obejrzeć: http://www.babydesign.pl/
 
Skarbuś faktycznie cudnie wygląda ;D

Agniesia mnie też się podoba ten travel,ale jest trochę za ciężki...wyczytałam że waży 8kg ::),a ja wolałabym taki 5-6 kg

Zastanawiałam się nad baby dreams...ale model MINI-co prawda nie składa sie jak parasolka,ale po złożeniu tez niewiele miejsca zajmuje,no i ma duży kosz na zakupy....cena też przystępna bo 199zł,jest jeszcze MINI NEW -który ma trochę inną rączkę i ma tackę dla rodzica,a cena niewiele wyższa bo 219zł

Osobiście bardzo podobają mi się parasolki Maclaren ale ceny są powalajace( ok. 600zł) ,no i fajne tez są Inglesiny ale cena ponad 400zł
 
My już kupiliśmy parasolke pod kontem naszego wyjazdu ,waży ok 5 kg ma maleńki daszek i mały kosz...ale kosztowała 100, zł na Allegro...no i sparwdziła się w górach....na szlakach kamienistych ciagnełam ją i nic sie nie stało...nazywa się Sorrento...a widać ją na zdjęciach w galerii
Dla nas istotne było żeby była tania i w miare funkcjonalna.....nawet jak by sie cos z nią stało to koszt był niewielki a juz jesienia to przesiadamy sie do naszego Quinny
 
Ja ma graco city sport- model z tamtego roku- cena ok 360 zeta- ale w internecie były tez na ok 290, waga ok 5 kg, składa sie na płasko wiec zajmuje naprawde mało miejsca(mamy corse, wiec mamy mały bagażnik i szukaliśmy naprawde małej spacerówki) rozklada sie oparcie, ma kosz, daszek(troche mały), koszna na zakupy jest do 5 kilo- ale moze wiecej- idelalnie sie go pierze- tak wiec ogolnie jestem zadowolona- minus- jest on wąski. Moja Karola ma w nim wygodnie ale grubsze dziecko moze miec niewygodnie
 
April no fajniutki ten wózek....oglądałam na allegro,tani,lekki,a jak z oparciem...da się go położyć na płasko czy jest tylko pozycja półleżąca?
No i u mnie dochodzi jeszcze kwestia koloru....bo ten niebieski jest chyba za jasny....wolałabym coś ciemniejszego....granatowego
 
Mrówka też nad takim myślałam ale dla mnie minusem jest to składanie na płasko,wolałabym jednak parasolkę,bo chociaz mam sory bagażnik w aucie(renaut megane)to myślę że jak zrobimy dłuższy wypad np.nad morze to chciałabym żeby wózek zmieścił się na podłodze z tyłu wozu....czyli pod nogami Maćka jak siedzi w foteliku :)
 
Madzikk ten wózeczek ma dwie pozycje oparcia jedną pionową a drugą troszeczkę półleżącą ale jest to niewielka zmiana w ułożeniu dzieciaczka - prawie siedzi, ale nie jest źle, aha i jeszcze przednie kół moz na ustawić w pozycji do jazdy na wprost lub obrotowej o 360 st.
 
No i kupiłam w końcu wózek parasolkę....po długich poszukiwaniach w sklepach i w internecie.....zakupiłam chicco ct 0,5!
Już go wypróbowałam....tzn. Maciek i jesteśmy zadowoleni!!!!!!
Wózek jest lekki-6,3 kg,super sie prowadzi,ma opuszczane siedzenie,w komplecie folię przeciwdeszczową i ocieplacz na nogi!
Tylko cena mogłaby być trochę niższa....zapłaciłam 399zł ;D
Ale warto ;D :D
 
reklama
Dzewczyny,

po miesiacach doswiadczen napiszcie jakie wozeczki sie sprawdzily, ja jestem z mam styczen 2006 i nie mam jeszcze doswaiadczen a wybor przed soba!

bedziemy z Zuzia wdzieczne!!!
 
Do góry