reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

mija tydzien odkąd mamy nowy wózek - spacerówke BUNNY wyprodukowane przez firmę BABY DREAMS.

Jestem naprawde zadowolona z niego. Łatwo sie go prowadzi, ma dobrze skretne kolka przednie, mozna zdjąć czesci materiałowe do prania, dosc ciezkawy ale za to mocna stalowa rama. Dla mnie wystarczy. Dałam za niego 164 zł i narazie nie załuje. Zobaczymy jak bedzie sprawował sie dalej.
 
reklama
Ja mam Baby Dreams TRAVEL. Jeździmy juz od wiosny. Jest fajny, zwrotny, oparcie rozkłada się do pozycji leżącej... Do tej pory byłam zadowolona! Tylko dzisiaj zauważyłam że dotąd skrętne przednie koła zaczęły sie jakby blokować i nie chcą już tak skręcać jak do tej pory! Nie wiem czym to może być spowodowane? Miał ktos może podobny problem?
 
Ja mam Baby Dreams Sprint,ale mam inny problem (był już w reklamacji 4 razy). U mnie ciągle psuje się blokada lewego skrętnego koła- po prostu się nie blokuje.Oni twierdzą że nie konserwuję wózka,jeżdżę po piaszczystym terenie itp. :wściekła/y: Na szczęście wymienili mi całą tapicerkę,bo tamten materiał był straszny,puszczał w szwach,wytarła się dziura na budzie i takie mam przeboje.Teraz mam czarno-czerwony,ale latem to musi być w nim parówa... Ale do lata to pewnie Dawid będzie nim sproradycznie jeździł,a mnie się ten bardziej podoba i ma ofoliowany podnóżek,co przyda się zimą!

Więc być może Aguś twoja kółka się zapiaszczyły i trzeba by je przeczyścić i naoliwić.
 
Hej Dziewczyny! Właśnie stoję przed wyborem spacerówki dla mojego już 13-miesięcznego Bąbla. Wczoraj Pani w sklepie pokazywała mi kilka spacerówek (poszukuję lekkiej spacerówki, którą można łatwo rozłożyć, żeby zmieściła się do bagażnika, żeby miała regulowane oparcie i regulowany podnóżek, no i żeby był pałąk). No i spodobała mi się Inglesina max. Okazało się, że jest to już ostatni model, kolor granatowy w kratkę i Pani przeceniła go z 640 zł. na 330zł. Zastanawiam się jeszcze nad chicco ponee xs, albo innym chicco, np. ct 05 lub ct 04. A może Inglesina Trip?? Co radzicie??
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
Bardzo Ci wspolczuje, pamietam ja tezsie strasznie tego balam, a masz moze ten materac co wydaje dzwiek, kiedy dziecko dluzsza chwile nie oddycha??Ponoc czasami wlacza sie bez powodu,ale lepiej bez powodu niz realnie. Ja przy Mikim nie mialam, ale dlugo,dlugo spal na boku, za pleckami mial kocyk, az mu sie glowa splaszczyla z jednej strony. Jak bede miala drugie dziecko( o ile Bog da) to bede myslala o takim monitoringu oddechu. A w jakim wieku Twoje dzieciatko odeszlo??Boziu to takie straszne:-(Wierze, ze teraz bedzie wszystko dobrze, slicznego masz synka!!
 
reklama
:-(JUŻ raz to przeżyłam ,Wikuś ma teraz 5 miesiecy więc jeszcze 7 miesięcy strachu jezuu.
Bardzo ci współczuję.Moje dziecko ze względu na swoje skrajne wcześniactwo zagożone było śmiercią łóżeczkową.Wiem co to znaczy pilnowanie dziecka w czasie snu.My oboje z ojcem dziecka pilnowaliśmy małej do momentu aż skończyła roczek.Lekarz neonatolog wyjaśnił nam w jakim momencie najbardziej narażone jest dziecko tą właśnie śmiercią,ale mimo wszystko pilnowaliśmy jej na zmianę.Dzięki Bogu wszystko skończyło się dobrze.
Mojej siostry dziecko też zmarło tą właśnie śmiercią w wieku 6 tyg.Następnego malucha pilnowała jak my małej.
 
Do góry