reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

W

Wailett

Gość
Czesc jeszcze nie znam plci dzidziusia.Dla chlopca zawsze marzylam o imieniu FILIP. Podoba mi sie rowniez Igor,Nikodem,wiec dla chlopca nie bedzie problemu,ale dla dziewczynki nie mam pojecia.Moze podsuniecie jakis pomysl na ladne imie dla dziewczynki jakby co.Pozdrawiam i czekam na propozycje od was.Pa
 
reklama
Też chciałam Filipa,ale urodziłam córkę i jest Kornelia(Nela).A teraz jestem w szóstym miesiącu i może będzie Filip.Podoba mi się też Mikołaj.
 
Dzieki asiam za odpowiedz trzymam kciuki za Filipka moze tym razem bedzie:).U mnie jest jeden problem z tym Filipkiem ,bo mezowi sie to imie nie podoba ,a ja zawsze chcialam Filipka .A staralismy sie troszke o niego(dzidziusia),ale wiem powiem mezowi ze jak bedzie dziewczynka to on wybierze hehe ,bo nie mam pojecia jakie imie dla dziewczynki:).A ja zostane przy Filipku:).Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje.
 
a my z mezem stwierdzilismy, ze najbardziej podoba nam sie po prostu Agnieszka :) . mi wprawdzie bardzo podoba sie Weronika, ale jak to zwykle bywa, trzeba isc na kompromis. na pewno sobie poradzisz! slyszalam, ze jak sie ma kilka imion do wyboru, to po urodzeniu zaraz wiadomo, ktore najbardziej pasuje, wiec sie nie przejmuj
 
Dzieki asiam za odpowiedz trzymam kciuki za Filipka moze tym razem bedzie:).U mnie jest jeden problem z tym Filipkiem ,bo mezowi sie to imie nie podoba ,a ja zawsze chcialam Filipka .A staralismy sie troszke o niego(dzidziusia),ale wiem powiem mezowi ze jak bedzie dziewczynka to on wybierze hehe ,bo nie mam pojecia jakie imie dla dziewczynki:).A ja zostane przy Filipku:).Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje.
 
Myśmy się też tak dogadali,że jak dziewczynka to on ma decydujący głos,a jak chłopiec to ja.Więc Kornelie wybierał mąż.Ale teraz to ja rządze.
 
asiam A jak bedzie znow dziewczynka to co?Kto zadecyduje?hehePozdrawiam serdecznie i do uslyszenia bo juz mowie doranoc tobie i dzidziusiowi .Slodkich snow papatki
 
:D Ja juz wybralam dla synka i coreczki. Wszyscy mowia ze wygladam na to ze urodze synka, moj maz juz dawno wybral imie dla synka -Kacperek a ja mam dylemat bo dla coreczki podobaja mi sie dwa Alicja i Jagoda, tylko ostatnio duzo tych malych Alicji wiec chyba zdecyduje sie na Jagode. :)
 
reklama
Wow - ja tez sie waham miedzy Alicją i Jagodą, hi hi
Pomyslalam tylko, że Alicja ma więcej ladnych zdrobnien - Ala, Aluś, Alutek [moje ulubione:)], Alunia, Aliś, Alice... Aco do Jagody - jakos nic ladnego i krótkiego mi nie przychodzi do glowy. Jagus?
Naprawde Alicja to teraz popularne imie? Wlasciwie nie chcialabym, zeby potem w szkole co druga dziewczynak byla Alicja. Ale jeszcze nie znam plci i moze bedzie chlopiec :wink:
 
Do góry