reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O której Wasze dzieci idą spać

No to my pewnie pobijemy rekord ;-) Około 22 kąpanie i zasypiamy około 23:baffled:.
Kamila wstaje różnie - średnio około 8-8.30, czasem o 7, nawet 6. Dziś wstała o 5:eek:, czasem o 10.00. W dzień śpi od około 13-14 do 16-17. Dziś poszła już o 11.30.
Z zasypianiem nie ma problemu. W dzień wychodzę z pokoju, Kama robi mi papa i mówi: dobranoc:eek::baffled:. W nocy czekam w pokoju aż zaśnie, ale światło jest zgaszone. Kiedyś zasypiała przy zapalonym, ale zaczęło ją to rozpraszać:tak:
Oj!Uf!Czyli nie jestem sama widze ze nawet wiek podobny!!haha Nasz Benji chodzi spac tak samo 22-23 nie ma szans zmeczyc go wczesniej! wstaje ok 6 budzi sie w nocy 1-2 razy ,takze jest nam wesolo:sick:,ale co zrobic taki temperament:rofl2:pozdrawiam
 
reklama
Ulżyło mi :-) Myślałam , ze u Nas jest nadzwyczaj nienormalnie odnośnie chodzenia spać mojego synka. Mały zasypia tak ok 22-23 i śpi do 8-9 rano. Są skrajne przypadki , ze budzi sie między 5, a 7 rano:rofl2: . Chciałam go przestawić, ale od ponad tygodnia nic to nie daje. Mały leżać w łożku się wierci, gada sam do siebie. Poprostu ewidentnie daje mi do zrozumienia , ze sie łudzę :-D

Pozdrawiam :-)
 
nasza Kamilka chodzi spac kolo 20:30 i spi do 7-8 (czasami wstaje wczesniej ale staram sie nie wyjmoac jej wtedy z lozeczka tylko tlumacze ze my jesczze spimy)
w dzien spi 2 razy po godzince; kolo 10:30 i 15;
mala zasypia sama odkad pamietam i nie budzi sie w nocy (poza nielicznymi wyjatkami)
 
Witaj
Moja córcia Zosia właśnie dzisiaj kończy 2 lata :-). Zauważyłam że zawsze w okresie letnim troszkę moment usypiania się przesuwa. Dzień dłuzszy, ja jeszcze po przyjściu z pracy idę z nią na jakiś spacerek itp. Od jakiś 2 miesięcy zasypia ok 21.30. Niezależnie czy kąpiemy ją o 19.30 czy 20 . Staramy się oczywiści aby czas kąpieli, kolacji i usypiania był w miarę o tej samej porze. W okresie zimowym zasypiała o 21:-) ale widać jeszcze musimy na to poczekać. W ciągu dnia śpi ok 1-1,5 godziny (zwykle ok 14-15)
Pozdrawiam
PS Muszę się tez pochwalić że od niedawna przesypiamy całe noce;-) także to jest dla mnie duży plus.
 
Moja Zuzi chodzi spać między 20 a 21, nigdy jeszcze sama nie zasnęła. Zawsze musi być obok mama, nie wiem czy to wynik karmienia piersia ale mała zawsze podszczypuje moje ręce, miętosi, potem głaszcze i tak aż zaśnie. Nawet jak już oczka ma zamkniete musi mnie czuć...Oczywiście przy zapalonym świetle. Próbowałam kiedyś zgasic lampke ale podniosła larum nie ma "kółka" musi się świecić. Wstaje różnie najczęścij koło 8. Często w nocy budzi sie i po cichutku wychodzi z łóżeczka i kładzie się do nas poczym szybko zasypia.
 
U nas wyglada to tak- 20.15 kapiel, potem do lozka, Jas zasypia w moim lun meza towarzystwie okolo 21.30-22.00, spi czasami z malymi pobudkami do 8-9 rano. W ciagu dnia przesypia okolo 2 godzin -od 13-15
 
Kamil kąpany jest około 18 usypia w moim zazwyczaj towarzystwie ( i łożu) do 19:15. Rano budzi się około godz 6:30. W dzień śpi zazwyczaj 2 razy : rano około 10 - 1 godzinkę i po południu ( co raz rzadziej) 1 godzinkę.
 
Antos spi codziennie o tych samych porach, dosownie zegarka nie potzrebujemy bo zawsze jest tak samo:-D
wieczorkiem o 19 jest kolacja, później kapiel, o 20 zasypia w łóżeczku, wstaje o 8 rano i ma 2 drzemki w ciagu dnia od 10 do 11 i od 14 do 15:tak:
 
U nas sięw okresie letnim zmieniła pora snu z 20 na 21...śpi do ok10 rano

w dzien śpi od ok 13 do 15-16...chyba że jestesmy wtedy w terenie to się to zmienia trochę......ale kompię ja zawsze przed kolacja, bo zawsze po pluskaniu w wodzie zglodnieje:)..potem ok 30 minut drepcze po domku, butla i lulku..sama śpi, wkladam ja do łożeczka i wychodzę:-)
 
reklama
Ja mam taki problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo juz powoli nie wyrabiam. Moja 3 letnia Zosia od 1 czerwca poszla do przedszkola od tego czasu chodzi spac okolo godz 22, najgorsze jest to ze wstaje o 5 rano!!!!!!! w ciagu dnia spi godzine, takze wydaje mi sie ze to malo snu jak dla 3 letniego dziecko, poza tym wczesniej (przed przedszkolem)chodzila spac tez o 22 i spala do 7-8 a w poludnie spala dluzej niz godzine,martwie sie ze moze cos jest nie tak bo to jej tak wczesne wstawanie zaczelo sie z dnia na dzien.
 
Do góry