reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

reklama
Grześ ostatnimi czasy potrafi sam położyć się do łóżka przykryć kocykiem ( kołderki nie toleruje:no:) i zasnąć:baffled: Nocne pobudki już też są bardzo sporadyczne:tak:
 
Nasza Julcia po dobranocce idzie się kąpać i około ósmej zasypia; a wstaje punkt siódma. W dzień zasypia o 13 i śpi około dwóch godzin.
 
O moim maluszku pisałam w marcu o której zasypia.Teraz mamy inny system zasypiania,ponieważ przestał sypiać w dzień.No chyba że sam padnie i to w różnym miejscu(tapczan,podłoga)Co za tym idzie z wieczora kąpię go o 19:30,a koło 20 już lulka.Rano różnie wstaje 7,czasem w porywach pośpi do 8-8:30.
 
Mateusz ok. 19.30-20 dostaje kaszkę, później mycie i do łóżeczka. Do 22 śpi. W ciągu dnia jest 1 drzemka 12/13 i potrafi spać nawet 4 godziny. Rano budzi się 6-8
 
Moja Maja zasypia ok.21-22, śpi do 8.30-9.30, w dzień już nie śpi, chyba że sama padnie, a jak już padnie to śpi 1-1,5 godz.
 
Daniel zasypia głównie koło 21-21:30 a to dlatego ze w dzień jeszcze śpi tak ok 1,5h. Dawidek natomiast przed 21 już zazwyczaj śpi. W ciągu dnia ma 2 drzemki po ok 2h.
Ostatnio zastanawiam się nad przeniesieniem Dawidka z naszej sypialni do pokoju Daniela. Obaj przesypiają całą noc, więc myślę ze chyba nadszedł odpowiedni czas :-D:-D
 
moje chlopaki maja 2lata i 3miesiace. od ukonczenia 18m-ca spia w dzien ok 2godzin (miedzy 12-14.00) czasem 2.5 (rzadko) i ida spac o 19.00 (biegna do radosnie do pokoju! :happy::tak: ) wstaja ok 6.30-7.00 a czasem i ok 8.00 :cool2:
 
reklama
Moja Olcia w dzień już nie śpi, a zasypia 19.30-20.00 i śpi do 7.00 - 7.30, czasem zdarzy jej pójść spać sporo później, ale pobudka zawsze mniej więcej o tej samej porze. Na szczęście problemów z zagonieniem jej do łóżka nie ma. Przy usypianiu najpierw przez 15 minut buzia jej się nie zamyka i cały czas coś gada i zazwyczaj w pół słowa zasypia.
 
Do góry