reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

Kubus chodzi spać zaraz po dobranocce , to znaczy o tej godź. kładę go do łózeczka i daję buziaka, wychodzę on tam jeszcze pośpiewa, pogada i zasypia pewnie ok.20.00 śpi do ok.07.00-08.00 i w dzień przeważnie godź. do dwóch ale ostatnio coraz częściej nie śpi w dzień-średnio co drugi dzień nie :-D
 
reklama
Moj kacperek ma 2 latka i 10 miesiecy i tez chodzi spac miedzy 19 a 19.45 i budzi sie kolo 7 albo 8.wiec nie jest najgorzej.W dzien nie spi wcale juz od dluzszego czasu a moglby bo bym miala troche odpoczynku:-).
Kochana a co TY robisz ze tak Ci cudownie chodzi spac?????:confused::confused::confused::confused::szok::szok::szok:
Misiu 2 i pol roku zasypia po 23 i wstaje po 8 i tak w kolko:szok::szok:.Nie spi w dzien od 2 tyg i pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:errr::errr::errr:
 
u nie tez nie ma nocnego biegania, od małego Staś chodzi spać między 20 a 20.30, a rano wstaje różnie zazwyczaj 7.30-8.30, czasem potrafi spać dłużej, w dzień już raczej nie śpi, chyba, że jest zmęczony i sam padnie, ale za to wieczorkiem mam więcej czasu.
 
Mój syn ma 2,5 roku. Chodzi spać miedzy 20:00-21:00 wstaje między 8:00-9:00. W dzień nie sypia już od kilku miesięcy.
 
Witam, moja córcia ma rok i osiem miesięcy, zasypia okolo 19.00 czasami nawet prosi zeby ja położyć juz o 18.30 ( to zależy od tego jak pracowity miala dzień ) natomiast wstaje 7.00- 8.00 , w ciągu dnia przesypia okolo 1,5 godz.
 
My kładziemy Michaline codziennie o 20, a o której zasypia??? róznie, czasem od razu, czasem słyszę jeszcze ok 21 jak sobie śpiewa hehehe:-D. Wstaje między 9 a 10.30..zależu do której spiewała...w dzień śpi ok 2 godziny..ae nie zawsze..dzis nie chciała spac wcale, może dla tego że wstała o 10.30:tak:
 
Witam !Kacper ma 2lata i6 miesiecy zasypia około godziny 19:-), a wstaje pare minut po 7 w dzień już nie śpi :no:[ Zobacz załącznik 59
 

Załączniki

  • Obraz 225.jpg
    Obraz 225.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Sebastian zasypia o 19 i wsaje o 5.30 - chodzi do zlobka a my do pracy.w dzień spi ok 2 godzin.
 
Do góry