reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

nasza julcia ma w tej chwili 21 miesiecy i tez ostatnio buntuje sie jak m isc spac. w dzien przesypia od godz do dwoch ale zawsze wychodzi na to ze drzemka nocna konczy sie ok 17... tym sposobem julia nie chce zasypiac wczesniej niz o 22 :((( spi wtedy do 9,10 rano
 
reklama
No to pewnie Was zaskocze drogie Mamy,ale moja corka ma 23m-ce i od dluzszego czasu zasypia o polnocy!!!! Aure wieczorna robie duzo wczesniej zeby sie wyciszyla,ale na nia to nie dziala:szok:Jak mowie to moim znajomym to nikt nie moze uwierzyc,a jednak takie sa fakty:-(.Szczerze mowiac to myslalam ze nie ma takich "nocnych" dzieci jak moja Nikola,a teraz widze ze jednak nie tylko ona tak pozno zasypia:shocked2:
 
Moja buba zawsze miała problemy ze spaniem - jest z rodzaju dzieci 5 minut i starczy już jestem wyspana.

Ale już od ponad roku spanie wyglada następująco:

o ok 12:30 idzie spać - śpi ok 1 godziny - czasami od wielkiego dzwonu śpi 90 minut
O 20 idziemy się wykąpać i od razu potem czytanie bajeczek i do łóżeczka o 21.00 a czasami przed już śpi..

Budzi się o ok 8.00
 
o fajne zdjecie
moj Kuba tez tak uwielbia sie bawic sudokremem jak twoja mala

Bubus ma 19 miesiecy i od zawsze chodzi spac o 19,30-20,00 zasypia dosc szybko, bez gadania;)
w ciagu dnia spi 2x po godzinke a rano wstaje kolo 6-7
nawet jak popoludniowa dzemka wypada do 17,30 to i tak grzecznie sie kladzie o 19,30
przesypia przy tym cala noc juz od dawna
zlote dziecko nie?
 
o fajne zdjecie
moj Kuba tez tak uwielbia sie bawic sudokremem jak twoja mala

Bubus ma 19 miesiecy i od zawsze chodzi spac o 19,30-20,00 zasypia dosc szybko, bez gadania;)
w ciagu dnia spi 2x po godzinke a rano wstaje kolo 6-7
nawet jak popoludniowa dzemka wypada do 17,30 to i tak grzecznie sie kladzie o 19,30
przesypia przy tym cala noc juz od dawna
zlote dziecko nie?


Rzeczywiście złote .... Ja swoją kładę później by mi nie szalała od 6 rano - takie moje lenistwo i wygodnictwo...

Co do sudokremu to zrobiła ten numer 2 razy - ten na zdjęciu akurat przydarzył się w hotelu - oprócz jej samej, mnie to jeszcze w sudokremie była połowa mebli w pokoju....ech piękne wspomnienia
 
Mój starszy synek zasypia między 19.30 a 20 a wstaje o 7 rano (w dzień nie śpi ale czaswemi co jakieś 3-4 dni potrafi zasnąc już o 17 i spać do rana)
Córcia 15 miesieczna zasypia róznie raz o 20 a raz o 22, to zależy kiedy i ile trwa druga drzemka. Wstaje tak jak Krzys o 7.

Tzn. ta godzina 7 to ja ich budzę, bo do przedszkola i do pracy wstajemy
 
Moja Maja (20 miesięcy) zasypia ok 20.00 - 20.30, a wstaje od 6.00 do 7.30. W ciągu dnia śpi raz, od 10.00 - 11.00 przez godzinę do trzech (średnio 2h z hakiem).
 
reklama
Moja niunia jak już to opisywałam chyba jakiś czas temu z zasypianiem nie ma większych problemów:tak:Atmosfere robimy tak od 19 sprzątanie zabawek, kąpiel, kolacyjka,małe pogaduchy i do poduchy.Od niedawna dokładnie od kilku dni zasypia pare minut po 20.:szok:bardzo mnie to cieszy:-DW nocy nawet nie woła za butlą co też bardzo mnie raduje:-D(potrawiła wypić trzy:no:)i śpi błogim snem do godziny 8 rano.W ciągu dnia drzemka koło obiadu.Od godziny do półtorej zależy jak bardzo się wymęczy.Ogólnie nie narzekam.Pozdrawiam i nie zazdroszcze mamą, którym pociechy idą późno spać:no:
 
Do góry