reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

witam. moj synek w marcu skonczy 3 latka, ale od 2 roku nie spi w dzien, chodzi spac ok 19-20 i wstaje ok 7-8. bardzo zadko- zalezy od dnia- poloży sie na chwilke (ok 14-16g) to jego odpoczynek ktory niestety konczy sie czesto zasnieńciem i trwa do 4 godz. niestety pózniej biega do 24. dlatego staram sie mu dawac jakies spokojne zajecie zeby niezasna, bo 24 to jest stanowczo za pózno, nietylko dla niego ale i dla mnie.
 
reklama
jestemw szoku jak długo śpią niektóre dzieciaczki!!! Mój synek ma 22 miesiące i kładziemy go spać około 21 a mału łobuziak budzi się zazwyczaj między 4 a 5 i nie ma mowy o dalszym spaniu. Kiedyś zdarzyło mu się przespać do 8 ale to było jeden raz, jak dociągnie do 6 rano, to już ogromny sukces:no: .....a w dzień śpi raz zwykle około 1 godziny, czasem 2
 
Dawid ma 16 m-cy zasypia przewaznie po 22 i wstaje ok 9 rano.w dzien spi ok 2godz(raz).niedawno tak sobie poprzestawial godziny bo wczesniej wstawal ok.8 rano ale za to spal 2 razy w dzien...
 
Witajcie! Moja Weronika skończyła 20 m-cy i o 19:00 jest kąpana, a potem do łóżeczka, bajka i zasypia w okolicach 20:00. Wstaje ok. 8:00. W dzień śpi ok.1-2 godz. Ma uregulowany rozkład dnia, więc może dlatego nie mam z nią problemów.
Ale wiadomo, każde dziecko jest inne.
 
Witajcie.
Ala już jak miała 18 miesięcy nie spała w ciągu dnia i chodzi spać 20 - 20,15 zasypia zależy od tego ile miała atrakcji w ciągu dnia ale ok 10-20 minut, a jeśli był bardzo długi spacer to czasem 5 minut, czasami koło 4-5 przychodzi do mnie do łóżka i razem śpimy tak do 7-8.
 
Moj prawie 3,5 synek do niedawna chodzil spac ok 20 i rano wstawal kolo 8. W przedszkolu na lezakowaniu nie spi wiec bywalo tak ze nawet nie wytrzymywal do konca dobranocki i musialam go przenosic ale od jakegos tygodnia cos mu sie pozmienialo i chodzi spac o 21albo i pozniej i wczesniej wstaje bo kolo 7 a zdazylo sie ze wstal o 5.30 i bylam w ciezkim szoku bo nigdy tak wczesnie nie wstawal. Jak jest w domu to w ciagu dnia spi tak ok 12-13 jakas godzinke , poltora.
 
Mój Kacper przestał spać spać w dzień jak jak miał 2,5 roku (równiutko). Chodzi teraz spać ok. 19-19,30 i śpi do 7,30. Czasami przychodzi do nas w nocy ale zasypia w mig. Wcześniej jak spał w dzień to drzemka trwała 2,5-3godz. I wieczorem szedł spać dopiero ok. 22:szok: Zdarza mu się że chętnie zasnąłby ok.17 i wtedy nie ma dla niego znaczenia czy to podłoga w pokoju czy w kuchni ale staram się wtedy zająć go czymś, no i wcześniej jest kąpany bo po kąpieli trochę się ożywia. I cały wieczór mam tylko dla siebie. więc u mnie wyszło trochę na plus że przestał spać w dzień. Choć nie ukrywam na początku nie mogłam się przyzwyczaić. Bo jak spał w dzień to ja w tym czasie robiłam obiadek, posprzątałam i miałam chwilkę dla siebie:-D
 
Mam problem, bo moje dziecko ostatnio oszalało i nie chce zasnąć przed północą, my już z mężem wymiękamy, bo zwyczajnie chce nam się spać, a ona szalała by w nieskończoność. W dzień przestałam ją kłaść, ale to i tak nic nie pomogło, a dodam że rano budzi się koło godz.8. Zawsze wydawało mi się,że takie małe dziecko potrzebuje więcej snu. Może wy coś mi doradzicie
 
Mój 14-miesięczny Kubuś właśnie śpi... Wieczorem kładziemy go pomiędzy 19.30-20.00. Ale on jeszcze musi sie potłuc trochę, więc zasypia o 20.30-21. Wstaje około 8.00. Do tej pory spał jeszcze dwa razy dziennie. Teraz zaczyna raz, ale dłużej. Przyzwyczaił nas do tego, że się wysypiamy, a on - im dłużej śpi - tym pogodniejszym jest dzieckiem i chętniejszym do zabaw...
 
reklama
Do góry